fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

grc.ua

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія grc.ua, яка була заснована в 2004 році, – один з перших міжнародних кадрових порталів країни. Відмінною рисою ресурсу було і залишається те, що над його створенням працювали професіонали з підбору персоналу. У той час з підбором висококваліфікованих фахівців були труднощі, тому актуальною вимогою ринку було створення ресурсу, який надавав доступ до таких спеціалістів. На старті своєї діяльності grc.ua обрав собі за ціль пошук досвідчених професіоналів на середні та ключові посади в кращих українських та міжнародних компаніях.

З часом grc.ua став виходити за межі стандартного сайту з пошуку роботи та зміцнювати свої позиції як рушійної сили професійної HR-спільноти України. Щорічні Премія HR-бренд і Рейтинг роботодавців, освітня онлайн- і офлайн- інфраструктура для фахівців з підбору персоналу – все це робить grc.ua експертом, який розуміє актуальні тенденції ринку праці і потреби HR-фахівців України.

Напередодні 15-річного ювілею у 2019 році керівництвом компанії було прийнято рішення про трансформацію бренда і ренеймінг в grc.ua. Новий бренд, зі своєю ідеологією і амбіціями, покликаний зміцнити роль повноцінного ресурсу для пошукачів та роботодавців у найсучаснішому значенні.

Наразі з допомогою grc.ua майже 78 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках. До їхніх послуг пропонується понад 1 950 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів grc.ua.

Основу пошукацької аудиторії сайту складають висококваліфіковані спеціалісти різного профілю. На сьогодні grc.ua володіє найчисленнішою аудиторією кандидатів ТОП-рівня та спеціалістів «західного взірця».

Усі проекти grc.ua розміщені на єдиній онлайн-платформі. Робота з нами — це можливість публікувати вакансій та переглядати резюме у всіх країнах присутності grc.ua з одного вікна.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: