fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ринок землі 2021

30/ 06/ 2021
  Першого липня набув чинності Закон № 552-IX «Про внесення змін до деякихзаконодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарськогопризначення». У структурі земельного фонду України 71% (42,7 млн га) займають землісільськогосподарського призначення. Досвід інших країн демонструє, що середнійприріст щорічної вартості землі в перші пять років функціонування ринку землістановить 33% (за даними дослідження Eurostat). Під час зустрічі EBA Dnipro Expert Voice: Ринок землі 2021 разом з Олегом Жерьобкіним адвокатом Dynasty Law & Investment Firm, детальніше розглянули нові можливостізалучення інвестиційних активів, законодавче регулювання агросектору після відкриттяринку землі, організацію електронних земельних торгів та алгоритм дії переважногоправа у разі купівлі землі орендарем. Тож покупцями земель сільськогосподарського призначення з 01 липня 2021 року можуть бути:  громадяни України;  територіальні громади;  держава; банки (в порядку звернення стягнення на предмет застави); юридичні особи України - з 2024 року. Дізналися, що купівля-продаж земельної ділянки здійснюється з дотриманням переважного права на її придбання. Переважне право на придбання земельної ділянкиможе бути передано його суб’єктом іншій особі, про що такий суб’єкт має письмовоповідомити власника земельної ділянки. Ми дякуємо спікеру за розкриття актуальної теми для бізнес-спільноти та розглядпрактичних кейсів.

Першого липня набув чинності Закон 552-IX «Про внесення змін до деякихзаконодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарськогопризначення». У структурі земельного фонду України 71% (42,7 млн га) займають землісільськогосподарського призначення. Досвід інших країн демонструє, що середнійприріст щорічної вартості землі в перші пять років функціонування ринку землістановить 33% (за даними дослідження Eurostat).

Під час зустрічі EBA Dnipro Expert Voice: Ринок землі 2021 разом з Олегом Жерьобкіним адвокатом Dynasty Law & Investment Firm, детальніше розглянули нові можливостізалучення інвестиційних активів, законодавче регулювання агросектору після відкриттяринку землі, організацію електронних земельних торгів та алгоритм дії переважногоправа у разі купівлі землі орендарем.

Тож покупцями земель сільськогосподарського призначення з 01 липня 2021 року можуть бути:

✔ громадяни України;
✔ 
територіальні громади;
✔ 
держава;
✔
банки (в порядку звернення стягнення на предмет застави);
✔
юридичні особи Україниз 2024 року.

Дізналися, що купівляпродаж земельної ділянки здійснюється з дотриманням переважного права на її придбання. Переважне право на придбання земельної ділянкиможе бути передано його субєктом іншій особі, про що такий субєкт має письмовоповідомити власника земельної ділянки.

Ми дякуємо спікеру за розкриття актуальної теми для бізнесспільноти та розглядпрактичних кейсів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: