fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ринок страхування України: що очікує учасників з прийняттям нового регулювання

19/ 01/ 2022
  Національний банк України ініціював прийняття нового Закону «Про страхування», який набрав чинності в кінці 2021 року, та відповідає кращим світовим та європейським практикам. Нове регулювання замінить застаріле законодавство та є більш детальним, хоча варто зазначити, що деякі моменти все ж мають бути врегульовані підзаконними актами НБУ. Пропонуємо ознайомитися з інфографікою нижче, щоб дізнатися більше про вимоги та нововведення, запроваджені новим Законом. Завантажити інфографіку українською мовою Завантажити інфографіку англійською мовою Для більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до: Іллі Мучника Радник Kinstellar Анни Калініченко Старшого юриста Kinstellar

Національний банк України ініціював прийняття нового Закону «Про страхування», який набрав чинності в кінці 2021 року, та відповідає кращим світовим та європейським практикам.

Нове регулювання замінить застаріле законодавство та є більш детальним, хоча варто зазначити, що деякі моменти все ж мають бути врегульовані підзаконними актами НБУ.

Пропонуємо ознайомитися з інфографікою нижче, щоб дізнатися більше про вимоги та нововведення, запроваджені новим Законом.

Завантажити інфографіку українською мовою

Для більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до:

Іллі Мучника
Радник Kinstellar

Анни Калініченко
Старшого юриста Kinstellar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: