fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рух – це життя, TEUS – справжні експерти в побудові якісного руху

14/ 02/ 2024
  За підсумками щойно минулого року компанія TEUS отримала статус «Підприємство Гарант 2023». Вже вдруге поспіль TEUS підтверджує високим місцем в галузевому рейтингу статус надійного партнера для своїх нових та вже існуючих клієнтів. Підприємство гарант 2023: про що це?. Премію щорічно присуджує авторитетна Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва. Її отримують найпрогресивніші підприємства різних сфер, успіхи яких підтверджують офіційні економіко-статистичні дані та відкрита звітність. Як результат, дипломанти потрапляють в спеціальний Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств. Цей документ засвідчує високі стандарти управління та ефективність компаній різних галузей на ринку, а також бездоганну ділову репутацію. TEUS – інновації та системність в логістиці. TEUS – це не про пункти А та Б і рух між ними. Це про ефективне вирішення складних (і іноді не дуже) логістичних завдань. Це про майже півсотні фахівців, які будують технологічний, комплексний, вертикально інтегрований продукт в надскладних умовах. Це про власні майданчики, перевалки, транспорт та склади, які забезпечують логістику в/з України. Це про українське зерно, олійні та харчові культури, добрива та багато інших важливих речей, до яких маємо честь додавати свою маленьку крапельку дотичності. Логістика “під ключ” по-справжньому. В контексті несприятливих умов для якісного функціонування національної системии логістики компанія TEUS опанувала всі наявні можливості та напрямки. Використовуються в якості транзитних хабів: країни Балтії, Польща, Румунія, Болгарія, Молдова, Угорщина та Словаччина. Активно експлуатуються чорноморські порти західного узбережжя (Одеса, Чорноморськ, Констанца, Варна, Бургас) та дунайська портова система (Рені та Ізмаїл). Компанія активно комбінує маршрути за принципами мультимодальних перевезень і на сьогодні ефективно використовуються практично всі види транспорту. Виключення становить, хіба що авіа, зі зрозумілих причин. Складні умови народжують справжніх лідерів. Команда TEUS пишається, що опинилася на передньому краї економічних баталій в настільки складний для всіх українців час. Логістика – кров економіки та забезпечує життя не лише комерційним підприємствам або державним інституціям, але й цілком конкретним людям, адже кожний вантаж має кінцевого адресата. В форс-мажорних умовах, що склалися, місія TEUS зазнала значних трансформацій і відчутно розширилась, але масштабні виклики роблять сильнішими. Будьмо сильними разом! Оригінал публікації у виданні Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва

За підсумками щойно минулого року компанія TEUS отримала статус «Підприємство Гарант 2023». Вже вдруге поспіль TEUS підтверджує високим місцем в галузевому рейтингу статус надійного партнера для своїх нових та вже існуючих клієнтів.

Підприємство гарант 2023: про що це?

Премію щорічно присуджує авторитетна Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва. Її отримують найпрогресивніші підприємства різних сфер, успіхи яких підтверджують офіційні економіко-статистичні дані та відкрита звітність. Як результат, дипломанти потрапляють в спеціальний Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств. Цей документ засвідчує високі стандарти управління та ефективність компаній різних галузей на ринку, а також бездоганну ділову репутацію.

TEUS – інновації та системність в логістиці

TEUS – це не про пункти А та Б і рух між ними.

  • Це про ефективне вирішення складних (і іноді не дуже) логістичних завдань.
  • Це про майже півсотні фахівців, які будують технологічний, комплексний, вертикально інтегрований продукт в надскладних умовах.
  • Це про власні майданчики, перевалки, транспорт та склади, які забезпечують логістику в/з України.
  • Це про українське зерно, олійні та харчові культури, добрива та багато інших важливих речей, до яких маємо честь додавати свою маленьку крапельку дотичності.

Логістика “під ключ” по-справжньому

В контексті несприятливих умов для якісного функціонування національної системии логістики компанія TEUS опанувала всі наявні можливості та напрямки.
Використовуються в якості транзитних хабів: країни Балтії, Польща, Румунія, Болгарія, Молдова, Угорщина та Словаччина. Активно експлуатуються чорноморські порти західного узбережжя (Одеса, Чорноморськ, Констанца, Варна, Бургас) та дунайська портова система (Рені та Ізмаїл).

Компанія активно комбінує маршрути за принципами мультимодальних перевезень і на сьогодні ефективно використовуються практично всі види транспорту. Виключення становить, хіба що авіа, зі зрозумілих причин.

Складні умови народжують справжніх лідерів

Команда TEUS пишається, що опинилася на передньому краї економічних баталій в настільки складний для всіх українців час. Логістика – кров економіки та забезпечує життя не лише комерційним підприємствам або державним інституціям, але й цілком конкретним людям, адже кожний вантаж має кінцевого адресата. В форс-мажорних умовах, що склалися, місія TEUS зазнала значних трансформацій і відчутно розширилась, але масштабні виклики роблять сильнішими.

Будьмо сильними разом!

Оригінал публікації у виданні Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: