fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТЕУС ТЕРМІНАЛ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія «Теус Термінал» – відкрите та сучасне підприємство, яке працює на ринку транспортних послуг з 2014 року, у всьому орієнтуючись та дотримуючись світових стандартів якості. За цей час, активно розвиваючись та постійно вдосконалюючи свої послуги, ми обзавелися надійними партнерами та зібрали команду найкращих у своїй галузі професіоналів.
Але основний успіх «Теус Термінал» – це, звичайно, визнання, довіра та висока оцінка нашої роботи клієнтами. Завдання нашої компанії – забезпечити точність та максимальну швидкість доставки Вашого вантажу, простежити за якістю та безпекою цього процесу, передбачити та усунути всі можливі причини затримок на всіх стадіях: від початку оформлення документів – до моменту доставки. Наш пріоритет – раціональне ставлення до поставленої мети, спрямоване збільшення її продуктивності.
На сьогоднішній момент компанія оперує вагонним парком у кількості 1000 одиниць, що дозволяє пропонувати клієнтам весь спектр послуг у галузі залізничних перевезень. Клієнти «Теус Термінал» завжди можуть бути впевнені у відмінному стані рухомого складу.
Завдяки інноваційним розробкам та співпраці з провідними компаніями, наша компанія пропонує найширший асортимент та спектр транспортно-експедиційних послуг, послуг з експедирування та перевалки вантажів у портах Рені, Ізмаїл, Чорноморськ, Одеса.
Вектор компанії «Теус Термінал» завжди був і буде орієнтований на замовника. Саме він є осередком нашої уваги. Робота всіх служб «Теус Термінал» спрямована на вирішення наших клієнтів. Ми уважно вивчаємо та гарантуємо найкраще ставлення до Вашого бізнесу, демонструючи зразок клієнтоорієнтованого підходу. Замовники «Теус Термінал» можуть бути впевнені в тому, що ми ніколи не витратимо жодної секунди їх дорогоцінного часу марно.
Ми завжди враховуємо потреби партнерів та готові працювати над новими проектами для розширення бізнес-можливостей. У роботі ми, перш за все, цінуємо якість і професіоналізм, що дозволяє нам залишатися затребуваними серед клієнтів із різними потребами. Наш досвід та компетентність дозволяють нам стверджувати: довіривши свій вантажопотік нашій компанії, Ви отримуєте гарантію, що дорога не принесе неприємних сюрпризів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: