fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

RSM виграла престижну нагороду “Мережа року”

27/ 10/ 2017
  RSM, шоста найбільша мережа незалежних аудиторських, бухгалтерських та консалтингових фірм у світі, на цьогорічній церемонії нагород видань The Accountant (Бухгалтер) та International Accounting Bulletin (Міжнародний бухгалтерський бюлетень) визнана «Мережею року». Категорія «Мережа року» включає демонстрацію стратегії зростання прибутку і визнання авторитетності бренду, який послідовно забезпечує високоякісні професійні послуги в своїй галузі. Зокрема, судді прокоментували успіх нового глобального бренду мережі і наші досягнення за останні 2 роки, які призвели до створення сильної, краще позиціонованої та зрозумілої  мережі. Вони також високо оцінили нашу зосередженість на якості, як основному принципі, і спрямованість на розвиток нових компетенцій. Це друга премія Мережа року для RSM, яка в перший раз виграла її в 2014 році. За останні 12 місяців RSM активно працювала,  що відобразилось на її фінансових результатах за 2016 рік. Мережа повідомила про значне зростання доходу (на 7,6%), причому понад 70% фірм - членів  RSM повідомили про зростання. Джин Стівенз, виконавчий директор RSM, сказала: Останні два роки були ключовими в історії RSM. Після успішного запуску єдиної назви та нового бренду мережі наші фірми працюють над позиціонуванням RSM на своїх ринках та донесенням ідеї «Сила в розумінні», і пов’язаних з нею цінностей, до своїх клієнтів та громад. Ми знали, що 2017 рік буде ставити нові складні задачі перед середнім бізнесом. Оскільки наша мережа розвивається разом із викликаними часом змінами, ми сумлінно продовжуємо постійно підвищувати свої стандарти, забезпечуючи надання послуг світового рівня своїм клієнтам, де б вони не були. Ми вдячні виданням The Accountant (Бухгалтер) та International Accounting Bulletin (Міжнародний бухгалтерський бюлетень) за це визнання наших досягнень, і знаємо, що кожен з членів нашої мережі у світі пишається тим, що поділяє цей успіх». РСМ Україна вітає своїх колег з отриманням почесної нагороди та продовжує докладати зусиль для поширення найкращих світових професійних стандартів в Україні.

RSM, шоста найбільша мережа незалежних аудиторських, бухгалтерських та консалтингових фірм у світі, на цьогорічній церемонії нагород видань The Accountant (Бухгалтер) та International Accounting Bulletin (Міжнародний бухгалтерський бюлетень) визнана «Мережею року».

Категорія «Мережа року» включає демонстрацію стратегії зростання прибутку і визнання авторитетності бренду, який послідовно забезпечує високоякісні професійні послуги в своїй галузі.

Зокрема, судді прокоментували успіх нового глобального бренду мережі і наші досягнення за останні 2 роки, які призвели до створення сильної, краще позиціонованої та зрозумілої  мережі. Вони також високо оцінили нашу зосередженість на якості, як основному принципі, і спрямованість на розвиток нових компетенцій.

Це друга премія “Мережа року” для RSM, яка в перший раз виграла її в 2014 році.

За останні 12 місяців RSM активно працювала,  що відобразилось на її фінансових результатах за 2016 рік. Мережа повідомила про значне зростання доходу (на 7,6%), причому понад 70% фірм – членів  RSM повідомили про зростання.

Джин Стівенз, виконавчий директор RSM, сказала: “Останні два роки були ключовими в історії RSM. Після успішного запуску єдиної назви та нового бренду мережі наші фірми працюють над позиціонуванням RSM на своїх ринках та донесенням ідеї «Сила в розумінні», і пов’язаних з нею цінностей, до своїх клієнтів та громад.

Ми знали, що 2017 рік буде ставити нові складні задачі перед середнім бізнесом. Оскільки наша мережа розвивається разом із викликаними часом змінами, ми сумлінно продовжуємо постійно підвищувати свої стандарти, забезпечуючи надання послуг світового рівня своїм клієнтам, де б вони не були.

Ми вдячні виданням The Accountant (Бухгалтер) та International Accounting Bulletin (Міжнародний бухгалтерський бюлетень) за це визнання наших досягнень, і знаємо, що кожен з членів нашої мережі у світі пишається тим, що поділяє цей успіх».

РСМ Україна вітає своїх колег з отриманням почесної нагороди та продовжує докладати зусиль для поширення найкращих світових професійних стандартів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: