fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширення партнерського складу Василь Кісіль і Партнери

28/ 12/ 2020
  З 1 січня 2021 року до партнерського складу Василь Кісіль і Партнери приєднується радниця Валерія Савчук – таке рішення було ухвалене на зборах партнерів фірми.  Валерія Савчук – адвокатка, експертка у сфері праці та зайнятості, а також у вирішенні трудових спорів. Провідні міжнародні рейтингові видання Chambers Europe, Legal 500 та Best Lawyers включають Валерію до переліку провідних юристів України на ринку праці та зайнятості. Валерія очолює Комітет з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, а також є заступницею Голови Комітету з трудового права Асоціації Правників України. До Василь Кісіль і Партнери Валерія приєдналася у 2011 році. Валерія Савчук так прокоментувала своє призначення: «Я щиро вдячна колегам і партнерству за визнання та довіру, для мене це велика відповідальність та цікавий новий виклик. Шлях від стажистки до партнерства був непростим та водночас надихаючим. Тому я з радістю продовжу працювати над проєктами, досягати успіху для клієнтів та розвивати практику праці та зайнятості вже в якості партнерки».  «Призначення Валерії Савчук на партнерську позицію – яскравий приклад того, що пройти шлях від стажиста до партнера – це цілком реально, маючи прагнення, здорові професійні амбіції та відповідну “амуніцію” до них», – сказав Андрій Стельмащук, керуючий партнер.  # # # Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

З 1 січня 2021 року до партнерського складу Василь Кісіль і Партнери приєднується радниця Валерія Савчук – таке рішення було ухвалене на зборах партнерів фірми. 

Валерія Савчук – адвокатка, експертка у сфері праці та зайнятості, а також у вирішенні трудових спорів. Провідні міжнародні рейтингові видання Chambers Europe, Legal 500 та Best Lawyers включають Валерію до переліку провідних юристів України на ринку праці та зайнятості. Валерія очолює Комітет з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, а також є заступницею Голови Комітету з трудового права Асоціації Правників України. До Василь Кісіль і Партнери Валерія приєдналася у 2011 році.

Валерія Савчук так прокоментувала своє призначення: «Я щиро вдячна колегам і партнерству за визнання та довіру, для мене це велика відповідальність та цікавий новий виклик. Шлях від стажистки до партнерства був непростим та водночас надихаючим. Тому я з радістю продовжу працювати над проєктами, досягати успіху для клієнтів та розвивати практику праці та зайнятості вже в якості партнерки». 

«Призначення Валерії Савчук на партнерську позицію – яскравий приклад того, що пройти шлях від стажиста до партнера – це цілком реально, маючи прагнення, здорові професійні амбіції та відповідну “амуніцію” до них», – сказав Андрій Стельмащук, керуючий партнер. 

# # #

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: