fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної ради в Одесі

03/ 12/ 2018
  Австрія була однією з перших країн, які визнали незалежність України. З тих пір наші відносини постійно розвиваються в різних напрямках, зокрема в культурній, науковій та політичній сферах. Австрія інвестувала в економіку України 1,3 млрд доларів у 2017 році. Товарообіг між двома країнами зріс на 18,5% в 2017 році. Україна збільшила експорт до Австрії на 48% порівняно з аналогічним періодом минулого року. 3 грудня 2018 року в рамках Розширеного засідання Координаційної ради, представники членських компаній поспілкувалися з Торговим Радником Посольства Австрії пані Габріелє Ґазельсбергер та її асистентом пані Сузанне Махт щодо  можливих перспектив співробітництва. “Україна це привабливий ІТ-ринок, і є одним із світових лідерів в цій галузі. Це агропромисловий комплекс, один з найпотужніших у Європі. Це цікаві пропозиції у секторі відновлюваної енергетики. У нас є шанс залучити австрійські інвестиції в Україну. Але для цього Україна повинна бути відкритою та готовою до співпраці” - зазначила пані Ґазельсбергер. В свою чергу менеджер регіонального офісу Асоціації в Одесі Катерина Морозова разом з членами Координаційної Ради та головами Комітетів висвітлили ситуацію в регіоні у зв’язку з введенням воєнного стану, бізнес-клімат в області, лобінгові ініціативи та привабливі сфери для австрійського інвестора.

Австрія була однією з перших країн, які визнали незалежність України. З тих пір наші відносини постійно розвиваються в різних напрямках, зокрема в культурній, науковій та політичній сферах. Австрія інвестувала в економіку України 1,3 млрд доларів у 2017 році. Товарообіг між двома країнами зріс на 18,5% в 2017 році. Україна збільшила експорт до Австрії на 48% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

3 грудня 2018 року в рамках Розширеного засідання Координаційної ради, представники членських компаній поспілкувалися з Торговим Радником Посольства Австрії пані Габріелє Ґазельсбергер та її асистентом пані Сузанне Махт щодо  можливих перспектив співробітництва.

“Україна це привабливий ІТ-ринок, і є одним із світових лідерів в цій галузі. Це агропромисловий комплекс, один з найпотужніших у Європі. Це цікаві пропозиції у секторі відновлюваної енергетики. У нас є шанс залучити австрійські інвестиції в Україну. Але для цього Україна повинна бути відкритою та готовою до співпраці” – зазначила пані Ґазельсбергер.

В свою чергу менеджер регіонального офісу Асоціації в Одесі Катерина Морозова разом з членами Координаційної Ради та головами Комітетів висвітлили ситуацію в регіоні у зв’язку з введенням воєнного стану, бізнес-клімат в області, лобінгові ініціативи та привабливі сфери для австрійського інвестора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: