fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної ради в Одесі за участю Посла Італії в Україні пана Давіде Ла Чечілія

11/ 06/ 2018
    Відносини між Україною та Італією мають глибоке коріння, особливо співробітництво з Південноукраїнським регіоном.  Ще з 1979 року  було підписано Угоду про дружні звязки між містами-побратимами Одесою й Генуєю.  З того часу, міста  активно приймають гостей та партнерів, що стає дедалі актуальнішим у звязку з реалізацією нової політики сусідства Європейського Союзу. І вже 11 червня офіс Європейської Бізнес Асоціації в Одесі порадував візіт італійського дипломата, Посла Італії в Україні -  пана Давіде Ла Чечілія. В рамках Розширеного засідання Координаційної ради, представники членських компаній змогли поспілкуватися з паном Послом щодо  можливих перспектив співробітництва. «Станом на 1 січня 2018 року обсяг прямих інвестицій з Італії в економіку України становив  понад 330 млн. дол., що на 4,3 % більше порівняно з попереднім роком. І в майбутньому планується розширення інвестицій саме в проекти Одеської області. Тут існують можливості в різних секторах: сільське господарство, інфраструктура, енергоефективність, IT тощо» - зазначив пан Давіде. В свою чергу менеджер регіонального офісу Асоціації в Одесі Катерина Морозова разом з членами Координаційної Ради та головами Комітетів розповіли про бізнес-клімат в області, лобінгові ініціативи та привабливі сфери для італійського інвестора.
01/

 

Відносини між Україною та Італією мають глибоке коріння, особливо співробітництво з Південноукраїнським регіоном.  Ще з 1979 року  було підписано Угоду про дружні зв’язки між містами-побратимами Одесою й Генуєю.  З того часу, міста  активно приймають гостей та партнерів, що стає дедалі актуальнішим у зв’язку з реалізацією нової політики сусідства Європейського Союзу.

І вже 11 червня офіс Європейської Бізнес Асоціації в Одесі порадував візіт італійського дипломата, Посла Італії в Україні –  пана Давіде Ла Чечілія. В рамках Розширеного засідання Координаційної ради, представники членських компаній змогли поспілкуватися з паном Послом щодо  можливих перспектив співробітництва.

«Станом на 1 січня 2018 року обсяг прямих інвестицій з Італії в економіку України становив  понад 330 млн. дол., що на 4,3 % більше порівняно з попереднім роком. І в майбутньому планується розширення інвестицій саме в проекти Одеської області. Тут існують можливості в різних секторах: сільське господарство, інфраструктура, енергоефективність, IT тощо» – зазначив пан Давіде.

В свою чергу менеджер регіонального офісу Асоціації в Одесі Катерина Морозова разом з членами Координаційної Ради та головами Комітетів розповіли про бізнес-клімат в області, лобінгові ініціативи та привабливі сфери для італійського інвестора.

Спікери

1 / 1
Давіде Ла Чечілія
Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні
Давіде Ла Чечілія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: