fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної ради Асоціації Одесі

12/ 12/ 2019
  12 грудня 2019 року відбулось розширене засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю Голів комітетів та робочих груп. Ми підсумували діяльність Південноукраїнського офісу Асоціації у 2019 році та обговорили основні досягнення. Регіональний менеджер Катерина Морозова зазначила, що 2019 рік був ювілейним для Асоціації та насиченим на позитивні зрушення. В роботі Офісу було 2 колективні лобінгові ініціативи та 5 індивідуальних кейсів - усі вони були вирішені успішно. Також стартувала Робоча група із Корпоративної безпеки. Крім того, цього року ми запустили чимало нових освітніх проектів - Психологія в дії, МозкоШторми на кубок Зеленої Качки, Ігри КешФло -  та встигли організувати 46 заходів у різних форматах, в яких взяли участь 1450 учасників та виступили понад 55 спікерів. Серед них були: Ніна Южаніна, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики; Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Райвіс Вецкаганс, виконуючий обовязки генерального директора Адміністрації морських портів України; Катерина Рожкова, перший заступник голови НБУ; Емал Бахтарі, керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків НБУ; Максим Куций, голова Одеської ОДА; Ігор Резник, в.о. головного виконавчого директора Одеської митної служби та інші. Обговорюючи плани на 2020 рік, окреслили основні пріоритети, головним з яких є продовження конструктивного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування,  активна робота у напрямку захисту інтересів компаній та впровадження нових форматів подій, можлива регіональна експансія. Дякуємо всім за класний рік разом та сподіваємося, що 2020 для Асоціації буде ще проактивнішим!

12 грудня 2019 року відбулось розширене засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю Голів комітетів та робочих груп. Ми підсумували діяльність Південноукраїнського офісу Асоціації у 2019 році та обговорили основні досягнення.

Регіональний менеджер Катерина Морозова зазначила, що 2019 рік був ювілейним для Асоціації та насиченим на позитивні зрушення. В роботі Офісу було 2 колективні лобінгові ініціативи та 5 індивідуальних кейсів – усі вони були вирішені успішно. Також стартувала Робоча група із Корпоративної безпеки.

Крім того, цього року ми запустили чимало нових освітніх проектів – Психологія в дії, МозкоШторми на кубок Зеленої Качки, Ігри КешФло –  та встигли організувати 46 заходів у різних форматах, в яких взяли участь 1450 учасників та виступили понад 55 спікерів. Серед них були: Ніна Южаніна, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики; Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Райвіс Вецкаганс, виконуючий обов’язки генерального директора Адміністрації морських портів України; Катерина Рожкова, перший заступник голови НБУ; Емал Бахтарі, керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків НБУ; Максим Куций, голова Одеської ОДА; Ігор Резник, в.о. головного виконавчого директора Одеської митної служби та інші.

Обговорюючи плани на 2020 рік, окреслили основні пріоритети, головним з яких є продовження конструктивного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування,  активна робота у напрямку захисту інтересів компаній та впровадження нових форматів подій, можлива регіональна експансія. Дякуємо всім за класний рік разом та сподіваємося, що 2020 для Асоціації буде ще проактивнішим!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: