fbpx

Розширене засідання Координаційної ради Асоціації Одесі

26/ 02/ 2020
    26 лютого відбулась перша у 2020 році зустріч оновленого складу Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів. Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі, надала коротку інформацію за підсумками діяльності Офісу у 2019 році та поділилась новинами за поточний період, зокрема, з питань адвокації. Так, на початку цього року вже надійшло 3 індивідуальних звернення від членських компаній щодо зупинки виробництва у зв’язку із аварією на електричній підстанції, завищення митної вартості та пролонгації дії договору позики з ОДА. Задля укріплення діалогу з владою та підтримання подальшої лобінгової активності Офісу було вирішено продовжити та посилити співпрацю зі структурними підрозділами органів державної влади і місцевого самоврядування. Члени КР та Голови Комітетів і Робочих груп обговорили основні цілі Південноукраїнського офісу на 2020 рік та шляхи їхнього досягнення. Серед них: активна робота у напрямку захисту інтересів компаній, залучення ще більшої кількості представників різних галузей до складу Асоціації, просування ЕВА в інші регіони та збільшення ПР-візабільності Офісу, створення нових форматів і проектів для розвитку пріоритетних напрямків у Південному регіоні. Також одноголосно Головою Регіональної ради був обраний Олександр Лазарєв. Дякуємо всім учасникам за продуктивний брейнсторм!
01/

 

26 лютого відбулась перша у 2020 році зустріч оновленого складу Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів.

Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі, надала коротку інформацію за підсумками діяльності Офісу у 2019 році та поділилась новинами за поточний період, зокрема, з питань адвокації. Так, на початку цього року вже надійшло 3 індивідуальних звернення від членських компаній щодо зупинки виробництва у зв’язку із аварією на електричній підстанції, завищення митної вартості та пролонгації дії договору позики з ОДА. Задля укріплення діалогу з владою та підтримання подальшої лобінгової активності Офісу було вирішено продовжити та посилити співпрацю зі структурними підрозділами органів державної влади і місцевого самоврядування.

Члени КР та Голови Комітетів і Робочих груп обговорили основні цілі Південноукраїнського офісу на 2020 рік та шляхи їхнього досягнення. Серед них: активна робота у напрямку захисту інтересів компаній, залучення ще більшої кількості представників різних галузей до складу Асоціації, просування ЕВА в інші регіони та збільшення ПР-візабільності Офісу, створення нових форматів і проектів для розвитку пріоритетних напрямків у Південному регіоні. Також одноголосно Головою Регіональної ради був обраний Олександр Лазарєв. Дякуємо всім учасникам за продуктивний брейнсторм!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: