fbpx

Розширене онлайн засідання Координаційної Ради за участі Голів Комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації

15/ 05/ 2020
  15 травня 2020 року відбулось друге у 2020 році засідання Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів. Цього разу зустрілись онлайн. Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі, надала коротку інформацію за підсумками активності Офісу під час карантину, поділилась останніми успіхами та досягненнями. Так, починаючи з березня Асоціації вдалося повністю переформатувати свою діяльність на віддалений режим. За поточний період ми опрацювали чисельні звернення членських компаній, вони стали основою для зустрічей з владою, індивідуальних та колективних лобінгових ініціатив. Більш того, за такий короткий проміжок часу Одеський Офіс встиг організувати понад 20 корисних та актуальних он-лайн заходів. Приємним бонусом для членських компаній стала можливість долучатись до подій Київського та регіональних офісів Асоціації, навіть не виходячи з дому чи офісу. Ми намагалися бути максимально на зв’язку, з цією метою було створено EBA Direct Line на Facebook для швидких звернень бізнесу та проведено декілька опитувань щодо ситуації, яка склалась  у зв’язку з карантинними обмеженнями. Ми висвітлювали добрі справи членських компаній у боротьбі з Covid-19. Крім того, підготували декілька блогів та статей від Офісу стосовно єдиного порядку погодження маршрутів, відновлення життєвого балансу в умовах тотальної невизначеності,  логістичної галузі в умовах карантину. У свою чергу, Члени Ради та Голови Комітетів розповіли про власний досвід адаптації компаній до нових умов і трансформацію їхньої діяльності. Варто зазначити, що більшість компаній змогли пройти цей складний період невизначеності, покращивши усі робочі процеси та відкривши для себе нові можливості. Далі учасники обговорили подальші плани в діяльності Південноукраїнського офісу з урахуванням нових реалій. Акцентували увагу на розвитку наступних напрямків: адвокація інтересів бізнесу, укріплення діалогу з органами державної влади, реалізація нових форматів подій в он-лайн режимі. Дякуємо учасникам зустрічі за ентузіазм! Продовжуємо триматися разом і рухаємось тільки вперед!

15 травня 2020 року відбулось друге у 2020 році засідання Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів. Цього разу зустрілись онлайн. Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі, надала коротку інформацію за підсумками активності Офісу під час карантину, поділилась останніми успіхами та досягненнями.

Так, починаючи з березня Асоціації вдалося повністю переформатувати свою діяльність на віддалений режим. За поточний період ми опрацювали чисельні звернення членських компаній, вони стали основою для зустрічей з владою, індивідуальних та колективних лобінгових ініціатив. Більш того, за такий короткий проміжок часу Одеський Офіс встиг організувати понад 20 корисних та актуальних он-лайн заходів. Приємним бонусом для членських компаній стала можливість долучатись до подій Київського та регіональних офісів Асоціації, навіть не виходячи з дому чи офісу. Ми намагалися бути максимально на зв’язку, з цією метою було створено EBA Direct Line на Facebook для швидких звернень бізнесу та проведено декілька опитувань щодо ситуації, яка склалась  у зв’язку з карантинними обмеженнями. Ми висвітлювали добрі справи членських компаній у боротьбі з Covid-19. Крім того, підготували декілька блогів та статей від Офісу стосовно єдиного порядку погодження маршрутів, відновлення життєвого балансу в умовах тотальної невизначеності,  логістичної галузі в умовах карантину.

У свою чергу, Члени Ради та Голови Комітетів розповіли про власний досвід адаптації компаній до нових умов і трансформацію їхньої діяльності. Варто зазначити, що більшість компаній змогли пройти цей складний період невизначеності, покращивши усі робочі процеси та відкривши для себе нові можливості. Далі учасники обговорили подальші плани в діяльності Південноукраїнського офісу з урахуванням нових реалій. Акцентували увагу на розвитку наступних напрямків: адвокація інтересів бізнесу, укріплення діалогу з органами державної влади, реалізація нових форматів подій в он-лайн режимі. Дякуємо учасникам зустрічі за ентузіазм! Продовжуємо триматися разом і рухаємось тільки вперед!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: