fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене онлайн засідання Координаційної Ради за участі Голів Комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації

15/ 12/ 2021
  15 грудня 2021 року відбулось розширене засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю новообраних Голів комітетів та робочих груп. Ми підсумували діяльність Південноукраїнського офісу Асоціації у 2021 році, обговорили основні досягнення і спланували активність на 2022 рік. Керівник Офісу Катерина Морозова розповіла про досягнення цілей за основними напрямками активності: членство та клієнтський сервіс, адвокація, події та ПР-візабільність. Зокрема, станом на 15 грудня 2021 р. загальна кількість компаній-членів - 86, серед них регіональних - 56, нових - 11. У 2021 р. ми працювали над колективною позицією, що мала важливе значення не лише для економіки регіону, а й всієї країни в цілому, - щодо будівництва альтернативної дороги до Одеського морського порту. Найчастіше компанії у 2021 стикалися з такими проблемами: щодо блокування податкових накладних, затримка оформлення вантажу на Одеській митниці, тиску на бізнес з боку державних та правоохоронних структур (Державної Податкової Служби України, Державної Фіскальної Служби України, МВС та СБУ), завищення митної вартості вантажів на Одеській митниці тощо. Крім того, цього року ми запустили чимало нових проєктів: EBA Odesa Stay In Touch, Дискусія Асоціації: “Нові можливості для українського бізнесу: Угода про співробітництво між Україною та Великою Британією”, IT Talks, EBA Expert Talks: “Вакцинація від COVID-19 — бути чи не бути?”, Freight Forwarders Updates, Дискусія ЕВА “Інфрастуктурні реформи 2021: Виклики та  очікування”, Expert Talks у Миколаєві та Херсоні, Візит заступника голови Представництва ЄС до членських компанії ЕВА в Одесі, Правнича школа Асоціації в Одесі з Advisers Law Company, EBA Odesa Eco-Agro Talks. Загалом ми встигли організувати 44 заходи в оффлайн та онлайн форматах, у яких взяли участь близько 1100 учасників та виступили понад 90 спікерів. Також у 2021 році було зроблено 19 висвітлень у ЗМІ. Це і блоги, і відеокоментарі, і висвітлення подій Офісу на таких ресурсах, як LIGA.Blogs, The Odessa Journal, Suspilne Odesa ТV, Suspilne Mikolaiv TV, APK-Inform, Nikvesti TV, Maritime Business News, Ukrainian Shipping Magazine, 7 channel Odesa. Обговорюючи плани на 2022 рік, окреслили основні пріоритети, головним з яких є продовження конструктивного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування,  активна робота у напрямку захисту інтересів компаній та впровадження нових форматів подій. Дякуємо всім за класний рік разом та сподіваємося, що 2022 для Асоціації буде таким же яскравим!

15 грудня 2021 року відбулось розширене засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю новообраних Голів комітетів та робочих груп. Ми підсумували діяльність Південноукраїнського офісу Асоціації у 2021 році, обговорили основні досягнення і спланували активність на 2022 рік.

Керівник Офісу Катерина Морозова розповіла про досягнення цілей за основними напрямками активності: членство та клієнтський сервіс, адвокація, події та ПР-візабільність. Зокрема, станом на 15 грудня 2021 р. загальна кількість компаній-членів – 86, серед них регіональних – 56, нових – 11. У 2021 р. ми працювали над колективною позицією, що мала важливе значення не лише для економіки регіону, а й всієї країни в цілому, – щодо будівництва альтернативної дороги до Одеського морського порту. Найчастіше компанії у 2021 стикалися з такими проблемами: щодо блокування податкових накладних, затримка оформлення вантажу на Одеській митниці, тиску на бізнес з боку державних та правоохоронних структур (Державної Податкової Служби України, Державної Фіскальної Служби України, МВС та СБУ), завищення митної вартості вантажів на Одеській митниці тощо. Крім того, цього року ми запустили чимало нових проєктів: EBA Odesa Stay In Touch, Дискусія Асоціації: “Нові можливості для українського бізнесу: Угода про співробітництво між Україною та Великою Британією”, IT Talks, EBA Expert Talks: “Вакцинація від COVID-19 — бути чи не бути?”, Freight Forwarders Updates, Дискусія ЕВА “Інфрастуктурні реформи 2021: Виклики та  очікування”, Expert Talks у Миколаєві та Херсоні, Візит заступника голови Представництва ЄС до членських компанії ЕВА в Одесі, Правнича школа Асоціації в Одесі з Advisers Law Company, EBA Odesa Eco-Agro Talks. Загалом ми встигли організувати 44 заходи в оффлайн та онлайн форматах, у яких взяли участь близько 1100 учасників та виступили понад 90 спікерів. Також у 2021 році було зроблено 19 висвітлень у ЗМІ. Це і блоги, і відеокоментарі, і висвітлення подій Офісу на таких ресурсах, як LIGA.Blogs, The Odessa Journal, Suspilne Odesa ТV, Suspilne Mikolaiv TV, APK-Inform, Nikvesti TV, Maritime Business News, Ukrainian Shipping Magazine, 7 channel Odesa.

Обговорюючи плани на 2022 рік, окреслили основні пріоритети, головним з яких є продовження конструктивного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування,  активна робота у напрямку захисту інтересів компаній та впровадження нових форматів подій. Дякуємо всім за класний рік разом та сподіваємося, що 2022 для Асоціації буде таким же яскравим!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: