fbpx

Розширене онлайн засідання Координаційної Ради за участі Голів Комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації

20/ 04/ 2021
  20 квітня 2021 року відбулось весняне розширене засідання Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів. На початку зустрічі, Катерина Морозова, Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, надала коротку інформацію за підсумками активності Офісу у першому кварталі 2021 та поділилась останніми досягненнями. Перш за все, ми обговорили питання адвокації інтересів членських компаній та звітували про взаємодію з органами державної влади. Так, представники Офісу зустрілися з новим керівництвом Одеської митниці ДФС, взяли участь в онлайн-нараді з Державною Регуляторною Службою (ДРС), за підсумками якої пані Катерина увійшла до складу Консультативної Ради Сектору ДРС в Одеській області та нещодавно прийняла участь у першому офлайн-засіданні. Крім того, продовжуємо активну співпрацю з  керівництвом Фонду Державного Майна України в Одеській та Миколаївській областях, також готуємо на кінець квітня зустріч з керівництвом Одеської ОДА. Загалом з початку року ми вже організували понад 10 заходів, у яких взяли участь 39 спікерів та понад 270 учасників. А новими цікавими бізнес-подіями Офісу стали: Дискусія Асоціації: «Нові можливості для українського бізнесу: Угода про співробітництво між Україною та Великою Британією»; EBA Expert Talks “Вакцинація від COVID-19 — бути чи не бути?”;  IT Talks: “Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?”; Freight Forwarders Updates: “Виклики у практиці організації контейнерних перевезень”. Окрему увагу під час зустрічі приділили обговоренню ідей розвитку Асоціації у Південному регіоні та нагальних питань, які турбують бізнес–спільноту. Єднаймось, адже наші спільні зусилля сприяють підтримці бізнесу та розвитку регіону в цілому.

20 квітня 2021 року відбулось весняне розширене засідання Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів.

На початку зустрічі, Катерина Морозова, Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, надала коротку інформацію за підсумками активності Офісу у першому кварталі 2021 та поділилась останніми досягненнями. Перш за все, ми обговорили питання адвокації інтересів членських компаній та звітували про взаємодію з органами державної влади.

Так, представники Офісу зустрілися з новим керівництвом Одеської митниці ДФС, взяли участь в онлайн-нараді з Державною Регуляторною Службою (ДРС), за підсумками якої пані Катерина увійшла до складу Консультативної Ради Сектору ДРС в Одеській області та нещодавно прийняла участь у першому офлайн-засіданні. Крім того, продовжуємо активну співпрацю з  керівництвом Фонду Державного Майна України в Одеській та Миколаївській областях, також готуємо на кінець квітня зустріч з керівництвом Одеської ОДА.

Загалом з початку року ми вже організували понад 10 заходів, у яких взяли участь 39 спікерів та понад 270 учасників. А новими цікавими бізнес-подіями Офісу стали: Дискусія Асоціації: «Нові можливості для українського бізнесу: Угода про співробітництво між Україною та Великою Британією»; EBA Expert Talks “Вакцинація від COVID-19 — бути чи не бути?”;  IT Talks: “Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?”; Freight Forwarders Updates: “Виклики у практиці організації контейнерних перевезень”.

Окрему увагу під час зустрічі приділили обговоренню ідей розвитку Асоціації у Південному регіоні та нагальних питань, які турбують бізнес–спільноту. Єднаймось, адже наші спільні зусилля сприяють підтримці бізнесу та розвитку регіону в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: