fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене онлайн засідання Координаційної Ради за участі Голів Комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації

20/ 04/ 2021
  20 квітня 2021 року відбулось весняне розширене засідання Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів. На початку зустрічі, Катерина Морозова, Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, надала коротку інформацію за підсумками активності Офісу у першому кварталі 2021 та поділилась останніми досягненнями. Перш за все, ми обговорили питання адвокації інтересів членських компаній та звітували про взаємодію з органами державної влади. Так, представники Офісу зустрілися з новим керівництвом Одеської митниці ДФС, взяли участь в онлайн-нараді з Державною Регуляторною Службою (ДРС), за підсумками якої пані Катерина увійшла до складу Консультативної Ради Сектору ДРС в Одеській області та нещодавно прийняла участь у першому офлайн-засіданні. Крім того, продовжуємо активну співпрацю з  керівництвом Фонду Державного Майна України в Одеській та Миколаївській областях, також готуємо на кінець квітня зустріч з керівництвом Одеської ОДА. Загалом з початку року ми вже організували понад 10 заходів, у яких взяли участь 39 спікерів та понад 270 учасників. А новими цікавими бізнес-подіями Офісу стали: Дискусія Асоціації: «Нові можливості для українського бізнесу: Угода про співробітництво між Україною та Великою Британією»; EBA Expert Talks “Вакцинація від COVID-19 — бути чи не бути?”;  IT Talks: “Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?”; Freight Forwarders Updates: “Виклики у практиці організації контейнерних перевезень”. Окрему увагу під час зустрічі приділили обговоренню ідей розвитку Асоціації у Південному регіоні та нагальних питань, які турбують бізнес–спільноту. Єднаймось, адже наші спільні зусилля сприяють підтримці бізнесу та розвитку регіону в цілому.

20 квітня 2021 року відбулось весняне розширене засідання Координаційної Ради Асоціації (КР) в Одесі за участю Голів комітетів.

На початку зустрічі, Катерина Морозова, Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, надала коротку інформацію за підсумками активності Офісу у першому кварталі 2021 та поділилась останніми досягненнями. Перш за все, ми обговорили питання адвокації інтересів членських компаній та звітували про взаємодію з органами державної влади.

Так, представники Офісу зустрілися з новим керівництвом Одеської митниці ДФС, взяли участь в онлайн-нараді з Державною Регуляторною Службою (ДРС), за підсумками якої пані Катерина увійшла до складу Консультативної Ради Сектору ДРС в Одеській області та нещодавно прийняла участь у першому офлайн-засіданні. Крім того, продовжуємо активну співпрацю з  керівництвом Фонду Державного Майна України в Одеській та Миколаївській областях, також готуємо на кінець квітня зустріч з керівництвом Одеської ОДА.

Загалом з початку року ми вже організували понад 10 заходів, у яких взяли участь 39 спікерів та понад 270 учасників. А новими цікавими бізнес-подіями Офісу стали: Дискусія Асоціації: «Нові можливості для українського бізнесу: Угода про співробітництво між Україною та Великою Британією»; EBA Expert Talks “Вакцинація від COVID-19 — бути чи не бути?”;  IT Talks: “Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?”; Freight Forwarders Updates: “Виклики у практиці організації контейнерних перевезень”.

Окрему увагу під час зустрічі приділили обговоренню ідей розвитку Асоціації у Південному регіоні та нагальних питань, які турбують бізнес–спільноту. Єднаймось, адже наші спільні зусилля сприяють підтримці бізнесу та розвитку регіону в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: