fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене онлайн засідання Координаційної Ради за участі Голів Комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації

14/ 01/ 2021
  14 січня 2021 року ми провели перше у новому році онлайн-засідання Координаційної Ради та Голів комітетів Асоціації в Одесі в оновленому складі. Під час зустрічі підбили підсумки 2020-го і необхідно зазначити, що минулий рік став дійсно трансформаційним для усіх нас, однак ми не тільки продовжили свою активність у онлайн-режимі, але й започаткували ряд нових корисних проєктів для наших членських компаній. Зокрема, спільно з іншими Регіональними офісами ми запустили Індекс розвитку бізнес-середовища у регіонах (Одеса, Львів, Харків, Дніпро) та створили Регіональний Інвестиційний Паспорт - документ, що має на меті розкриття інвестиційного потенціалу адміністративно-територіальних одиниць, у яких ведуть свою діяльність регіональні Офіси ЕВА. Крім того, Офіс Асоціації в Одесі загалом провів 59 заходів у різних форматах, із них 13 в оффлайні і 46 в онлайні. Серед знакових гостей/спікерів року можна виділити: Голову Одеського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ пана Кайла Кінга; Посла Кіпру в Україні пана Луї Телемаху;  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грецькій Республіці пана Сергія Шутенко; Тимчасового повіреного у справах України на Кіпрі пані Наталію Сіренко; Екс-керівника Одеської митниці Держмитслужби пана Михайла Грібанова; Керівника регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській і Миколаївській областях пана Олександра Позднякова і його заступників, та багато потужних бізнес-експертів. Загалом у 2020 році на платформі Офісу виступило 87 спікерів та понад 1030 учасників відвідали наші заходи, а лобінгова ефективність Офісу склада 67% за індивідуальними зверненнями компаній та 100% за колективними позиціями. Також Члени КР та Голови Комітетів і Робочих груп обговорили цілі Південноукраїнського офісу ЕВА на поточний рік та набрейнстормили круті ідеї, які плануємо реалізувати найближчим часом. Серед головних напрямків діяльності Південноукраїнського Офіс Асоціації, зокрема і на 2021 рік, можна виділити: продовження збільшення бізнес-спільноти Асоціації на Півдні України, активну роботу у захисті інтересів членських компаній, укріплення діалогу та посилення співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, створення та організацію нових форматів і проєктів для розвитку пріоритетних напрямків у Південному регіоні, покращення ПР-візабільності та взаємодію зі ЗМІ тощо. Головою Регіональної ради був знову обраний пан Олександр Лазарєв, новообраний Голова подякував колегам за підтримку та довіру.

14 січня 2021 року ми провели перше у новому році онлайн-засідання Координаційної Ради та Голів комітетів Асоціації в Одесі в оновленому складі.

Під час зустрічі підбили підсумки 2020-го і необхідно зазначити, що минулий рік став дійсно трансформаційним для усіх нас, однак ми не тільки продовжили свою активність у онлайн-режимі, але й започаткували ряд нових корисних проєктів для наших членських компаній. Зокрема, спільно з іншими Регіональними офісами ми запустили Індекс розвитку бізнес-середовища у регіонах (Одеса, Львів, Харків, Дніпро) та створили Регіональний Інвестиційний Паспорт – документ, що має на меті розкриття інвестиційного потенціалу адміністративно-територіальних одиниць, у яких ведуть свою діяльність регіональні Офіси ЕВА.

Крім того, Офіс Асоціації в Одесі загалом провів 59 заходів у різних форматах, із них 13 в оффлайні і 46 в онлайні. Серед знакових гостей/спікерів року можна виділити: Голову Одеського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ пана Кайла Кінга; Посла Кіпру в Україні пана Луї Телемаху;  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грецькій Республіці пана Сергія Шутенко; Тимчасового повіреного у справах України на Кіпрі пані Наталію Сіренко; Екс-керівника Одеської митниці Держмитслужби пана Михайла Грібанова; Керівника регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській і Миколаївській областях пана Олександра Позднякова і його заступників, та багато потужних бізнес-експертів. Загалом у 2020 році на платформі Офісу виступило 87 спікерів та понад 1030 учасників відвідали наші заходи, а лобінгова ефективність Офісу склада 67% за індивідуальними зверненнями компаній та 100% за колективними позиціями.

Також Члени КР та Голови Комітетів і Робочих груп обговорили цілі Південноукраїнського офісу ЕВА на поточний рік та набрейнстормили круті ідеї, які плануємо реалізувати найближчим часом. Серед головних напрямків діяльності Південноукраїнського Офіс Асоціації, зокрема і на 2021 рік, можна виділити: продовження збільшення бізнес-спільноти Асоціації на Півдні України, активну роботу у захисті інтересів членських компаній, укріплення діалогу та посилення співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, створення та організацію нових форматів і проєктів для розвитку пріоритетних напрямків у Південному регіоні, покращення ПР-візабільності та взаємодію зі ЗМІ тощо. Головою Регіональної ради був знову обраний пан Олександр Лазарєв, новообраний Голова подякував колегам за підтримку та довіру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: