fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розробка механізму продажу деревини відбувається без залучення бізнесу

25/ 09/ 2020
  28 серпня на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України з’явилась інформація про те, що Міністерство працює над змінами до Постанови Кабміну №1178, які мають оновити механізми продажу необробленої деревини. Представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації на початку вересня звернулися з проханням до Міністерства залучити експертів Асоціації до роботи над такими змінами. Проте досі цього не відбулося, і Асоціація висловлює побоювання, що вищевказані зміни можуть бути прийняті без обговорення з бізнес-спільнотою, а саме з деревообробними підприємствами – головними споживачами необробленої деревини. Асоціація послідовно наголошує на тому, що будь-які зміни, що стосуються роботи компаній, мають бути попередньо обговорені з представниками бізнес-спільноти. Прийняття рішень, від яких залежатиме розвиток та майбутнє цілої галузі, без обговорення з представниками цієї ж індустрії є неприпустимим. Стійкий розвиток деревообробної галузі неможливий без напрацювання оптимального механізму реалізації необробленої деревини переробникам. Так, у експертів Комітету є низка важливих коментарів та пропозицій щодо змісту необхідних змін до Постанови №1178. Напрацювання збалансованого документу матиме суттєвий вплив на деревообробну галузь, адже круглий ліс є основною сировиною для переробників і, як правило, його ціна є головною складовою собівартості продукції. Зважаючи на це, Асоціація наполягає на обов’язковому залученні широкого кола учасників, зокрема фахівців Асоціації, до обговорення механізмів продажу необробленої деревини, зокрема змін до Постанови №1178, аби забезпечити рівні умови для всіх учасників ринку та зберегти конкурентоздатність деревообробної галузі.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

28 серпня на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України з’явилась інформація про те, що Міністерство працює над змінами до Постанови Кабміну №1178, які мають оновити механізми продажу необробленої деревини.

Представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації на початку вересня звернулися з проханням до Міністерства залучити експертів Асоціації до роботи над такими змінами. Проте досі цього не відбулося, і Асоціація висловлює побоювання, що вищевказані зміни можуть бути прийняті без обговорення з бізнес-спільнотою, а саме з деревообробними підприємствами – головними споживачами необробленої деревини.

Асоціація послідовно наголошує на тому, що будь-які зміни, що стосуються роботи компаній, мають бути попередньо обговорені з представниками бізнес-спільноти. Прийняття рішень, від яких залежатиме розвиток та майбутнє цілої галузі, без обговорення з представниками цієї ж індустрії є неприпустимим.

Стійкий розвиток деревообробної галузі неможливий без напрацювання оптимального механізму реалізації необробленої деревини переробникам. Так, у експертів Комітету є низка важливих коментарів та пропозицій щодо змісту необхідних змін до Постанови №1178. Напрацювання збалансованого документу матиме суттєвий вплив на деревообробну галузь, адже круглий ліс є основною сировиною для переробників і, як правило, його ціна є головною складовою собівартості продукції.

Зважаючи на це, Асоціація наполягає на обов’язковому залученні широкого кола учасників, зокрема фахівців Асоціації, до обговорення механізмів продажу необробленої деревини, зокрема змін до Постанови №1178, аби забезпечити рівні умови для всіх учасників ринку та зберегти конкурентоздатність деревообробної галузі.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: