fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розпочато приватизацію майна ДП “Укрспирт”

23/ 09/ 2020
  15 вересня 2020 року Фонд державного майна України оголосив про приватизацію першого з 41 обєктів ДП Укрспирт -  майна Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту (Обєкт).  Основні аспекти Що приватизується: понад 30 обєктів нерухомого майна (виробничі та адміністративні споруди), а також 9 земельних ділянок, які розташовані в м. Немирів, Вінницька область. Обєкт перебуває на балансі ДП Укрспирт - найбільшого виробника високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Процедура та умови: Продаж Обєкта здійснюватиметься за процедурами продажу обєктів малої приватизації на аукціоні з умовами. З-поміж інших, такими умовами є збереження до 1 липня 2021 року: виду діяльності, а саме – виробництва спирту етилового ректифікованого збереження не менше 70% штатних одиниць, задіяних у виробництві станом на 01 січня 2020 року, та працевлаштування на них протягом 2-х місяців не менше 84 осіб. Дата аукціону: 15 жовтня 2020 року Ліцензія: Задля виконання умов аукціону, а саме збереження виду діяльності на Обєкті, покупець зобовязаний буде отримати ліцензію на провадження відповідного виду діяльності.  Стартова ціна та внески Стартова ціна продажу: 49 565 714,63 грн (без ПДВ) (приблизно 1 757 512 доларів США в еквіваленті). Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні: 4 956 571,46 грн (приблизно 175 751 доларів США в еквіваленті). Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн (приблизно 33 долари США). Рекомендації У випадку зацікавленості в придбанні Обєкта, рекомендовано: ознайомитися з інформацію щодо Обєкта, розміщеною на сайті https://privatization.gov.ua/ зареєструватися на електронному майданчику для участі в аукціоні, сплатити внески для участі в аукціоні, підготувати та завантажити документи, необхідні для участі в аукціоні. Для більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за контактами нижче: Сергій Піонтковський Керуючий партнер Baker McKenzie   Наталія Тищенко Старший юрист Baker McKenzie   Надія Філозоп Юрист Baker McKenzie

15 вересня 2020 року Фонд державного майна України оголосив про приватизацію першого з 41 об’єктів ДП “Укрспирт” –  майна Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту (“Об’єкт“). 

Основні аспекти

Що приватизується: понад 30 об’єктів нерухомого майна (виробничі та адміністративні споруди), а також 9 земельних ділянок, які розташовані в м. Немирів, Вінницька область. Об’єкт перебуває на балансі ДП “Укрспирт” – найбільшого виробника високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні.

Процедура та умови: Продаж Об’єкта здійснюватиметься за процедурами продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні з умовами. З-поміж інших, такими умовами є збереження до 1 липня 2021 року:

  • виду діяльності, а саме – виробництва спирту етилового ректифікованого
  • збереження не менше 70% штатних одиниць, задіяних у виробництві станом на 01 січня 2020 року, та працевлаштування на них протягом 2-х місяців не менше 84 осіб.

Дата аукціону: 15 жовтня 2020 року

Ліцензія: Задля виконання умов аукціону, а саме збереження виду діяльності на Об’єкті, покупець зобов’язаний буде отримати ліцензію на провадження відповідного виду діяльності. 

Стартова ціна та внески

  • Стартова ціна продажу: 49 565 714,63 грн (без ПДВ) (приблизно 1 757 512 доларів США в еквіваленті).
  • Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні: 4 956 571,46 грн (приблизно 175 751 доларів США в еквіваленті).
  • Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн (приблизно 33 долари США).

Рекомендації

У випадку зацікавленості в придбанні Об’єкта, рекомендовано:

  • ознайомитися з інформацію щодо Об’єкта, розміщеною на сайті https://privatization.gov.ua/
  • зареєструватися на електронному майданчику для участі в аукціоні,
  • сплатити внески для участі в аукціоні,
  • підготувати та завантажити документи, необхідні для участі в аукціоні.

Для більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за контактами нижче:

Сергій Піонтковський
Керуючий партнер Baker McKenzie
 
Наталія Тищенко
Старший юрист Baker McKenzie
 
Надія Філозоп
Юрист Baker McKenzie

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: