fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розгляд закону про залізничний транспорт варто пришвидшити, – ЕВА

26/ 01/ 2021
  Вже більше року довгоочікуваний законопроєкт «Про залізничний транспорт України» №1196-1, покликаний реформувати залізничну галузь, знаходиться на опрацюванні у Комітеті ВРУ з питань транспорту та інфраструктури та не виноситься на розгляд Верховної Ради. Експерти Асоціації зазначають, що вже багато років ринок залізничних перевезень потребує реформування. Зміни необхідні для підвищення ефективності функціонування залізничного транспорту, стимулювання інвестицій та запровадження повноцінного доступу до перевезень приватними локомотивами. До того ж, це частина зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС, які передбачають імплементацію низки нормативно-правових актів ЄС, що регулюють галузь залізничного транспорту. Дар’я Січкар. Менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації. Оновлений комплексний законопроєкт має передбачати реформування Укрзалізниці, створення конкурентного ринку перевезень пасажирів та вантажів, регулювання тарифу НКРТ та впровадження прозорої схеми розрахунку і використання інвестиційної складової тарифу, недискримінаційний доступ до залізничної інфраструктури, відхід від практики фінансування пасажирських перевезень за рахунок вантажних та низку інших важливих прогресивних змін. Це ті ключові пункти, на які вказують учасники нашого Комітету. Додаткової уваги також потребують питання безпеки руху на залізничному транспорті та забезпечення схоронності вантажів та рухомого складу. Наразі бізнес-спільнота стурбована зволіканням із розглядом законопроєкту та закликає Голову профільного Комітету ВРУ активізувати процес розгляду законопроєкту за участі експертів Асоціації, а також сприяти його включенню до порядку денного сесії ВРУ та подальшому прийняттю. Сподіваємось, активна робота над головним документом залізничної галузі незабаром буде відновлена!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Вже більше року довгоочікуваний законопроєкт «Про залізничний транспорт України» №1196-1, покликаний реформувати залізничну галузь, знаходиться на опрацюванні у Комітеті ВРУ з питань транспорту та інфраструктури та не виноситься на розгляд Верховної Ради.

Експерти Асоціації зазначають, що вже багато років ринок залізничних перевезень потребує реформування. Зміни необхідні для підвищення ефективності функціонування залізничного транспорту, стимулювання інвестицій та запровадження повноцінного доступу до перевезень приватними локомотивами. До того ж, це частина зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС, які передбачають імплементацію низки нормативно-правових актів ЄС, що регулюють галузь залізничного транспорту.

Дар’я Січкар Менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації
Оновлений комплексний законопроєкт має передбачати реформування Укрзалізниці, створення конкурентного ринку перевезень пасажирів та вантажів, регулювання тарифу НКРТ та впровадження прозорої схеми розрахунку і використання інвестиційної складової тарифу, недискримінаційний доступ до залізничної інфраструктури, відхід від практики фінансування пасажирських перевезень за рахунок вантажних та низку інших важливих прогресивних змін. Це ті ключові пункти, на які вказують учасники нашого Комітету. Додаткової уваги також потребують питання безпеки руху на залізничному транспорті та забезпечення схоронності вантажів та рухомого складу.

Наразі бізнес-спільнота стурбована зволіканням із розглядом законопроєкту та закликає Голову профільного Комітету ВРУ активізувати процес розгляду законопроєкту за участі експертів Асоціації, а також сприяти його включенню до порядку денного сесії ВРУ та подальшому прийняттю. Сподіваємось, активна робота над головним документом залізничної галузі незабаром буде відновлена!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: