fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Родос, Корфу, Іракліон — SkyUp розпочинає велике грецьке літо

03/ 06/ 2021
  Море, пляжі й тисячолітня історія — авіакомпанія SkyUp анонсує одразу кілька рейсів із Києва на грецькі острови. З 5 червня стартують польоти на Корфу, наступного дня — 6 червня — розпочнуться рейси за маршрутом Київ — Родос — Київ, а вже з 12 червня літак SkyUp відправить українців в Іракліон, столицю острова Крит. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero Грецький Родос — один із найбільших островів архіпелагу Додеканес. Дивовижна природа з відомою на весь світ долиною метеликів, лагідне узбережжя Егейського моря і, звичайно, захоплююча історія, яка тут міцно переплетена з античними міфами — Родосу є чим здивувати мандрівників. Рейси з Києва виконуватимуться спочатку щонеділі, а в подальшому будуть додані вильоти у вівторок і четвер. Острів Керкіра, який у всьому світі знають під назвою Корфу — один із найбільших найвідоміших іонічних островів на західному узбережжі Греції. Він приваблює лагунами з блакитною водою, затишною природою, безліччю музеїв і античних пам’яток. Відправитись сюди з Києва можна буде спочатку щосуботи, але вже з кінця червня частота вильотів збільшиться до трьох: будуть додані вильоти щопонеділка й щосереди. Крит та його столиця Іракліон поєднують сліди античної, арабської, візантійської й турецької культур. Острів зустрічає вражаючими ландшафтами і привітною атмосферою Середземномор’я. Рейси з Києва стартують 12 червня і спочатку літатимуть щопонеділка, щосереди, щосуботи й щонеділі. Проте буквально через кілька тижнів вильоти стануть щоденними. Крім того, з 19 червня також стартують рейси на Крит з Одеси.  Інформація щодо в’їзду на територію Греції Наразі для перетину кордону Греції всім громадянам України (вимоги поширюються на дорослих і дітей старше 5 років) необхідно: заповнити Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF); надати негативний ПЛР-тест, який було зроблено не пізніше 72 годин до прибуття; АБО мати довідку про повне проходження вакцинації щонайменше за 14 днів до подорожі; АБО надати довідку про перенесену хворобу та одужання й наявність антитіл чи позитивний ПЛР-тест, після отримання яких минуло від 2 до 9 місяців. Сертифікат вакцинації, результати тестів та довідки мають надаватися лише англійською мовою. Влада Греції залишає за собою право проводити вибіркове безкоштовне тестування туристів на коронавірус. У випадку отримання позитивного результату мандрівники мають відправитись на 14-денний карантин. Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Море, пляжі й тисячолітня історія — авіакомпанія SkyUp анонсує одразу кілька рейсів із Києва на грецькі острови. З 5 червня стартують польоти на Корфу, наступного дня — 6 червня — розпочнуться рейси за маршрутом Київ — Родос — Київ, а вже з 12 червня літак SkyUp відправить українців в Іракліон, столицю острова Крит.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero

Грецький Родос — один із найбільших островів архіпелагу Додеканес. Дивовижна природа з відомою на весь світ долиною метеликів, лагідне узбережжя Егейського моря і, звичайно, захоплююча історія, яка тут міцно переплетена з античними міфами — Родосу є чим здивувати мандрівників. Рейси з Києва виконуватимуться спочатку щонеділі, а в подальшому будуть додані вильоти у вівторок і четвер.

Острів Керкіра, який у всьому світі знають під назвою Корфу — один із найбільших найвідоміших іонічних островів на західному узбережжі Греції. Він приваблює лагунами з блакитною водою, затишною природою, безліччю музеїв і античних пам’яток. Відправитись сюди з Києва можна буде спочатку щосуботи, але вже з кінця червня частота вильотів збільшиться до трьох: будуть додані вильоти щопонеділка й щосереди.

Крит та його столиця Іракліон поєднують сліди античної, арабської, візантійської й турецької культур. Острів зустрічає вражаючими ландшафтами і привітною атмосферою Середземномор’я. Рейси з Києва стартують 12 червня і спочатку літатимуть щопонеділка, щосереди, щосуботи й щонеділі. Проте буквально через кілька тижнів вильоти стануть щоденними.

Крім того, з 19 червня також стартують рейси на Крит з Одеси

Інформація щодо в’їзду на територію Греції

Наразі для перетину кордону Греції всім громадянам України (вимоги поширюються на дорослих і дітей старше 5 років) необхідно:

  • заповнити Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF);
  • надати негативний ПЛР-тест, який було зроблено не пізніше 72 годин до прибуття;
  • АБО мати довідку про повне проходження вакцинації щонайменше за 14 днів до подорожі;
  • АБО надати довідку про перенесену хворобу та одужання й наявність антитіл чи позитивний ПЛР-тест, після отримання яких минуло від 2 до 9 місяців.

Сертифікат вакцинації, результати тестів та довідки мають надаватися лише англійською мовою.

Влада Греції залишає за собою право проводити вибіркове безкоштовне тестування туристів на коронавірус. У випадку отримання позитивного результату мандрівники мають відправитись на 14-денний карантин.

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: