fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робота з репутацією: основи та нові виклики

12/ 10/ 2023
    Потрібні роки, щоб збудувати репутацію і хвилини, щоб її втратити. Саме тому робота з репутацією таке складне та делікатне завдання. Втім, спростити його може систематизація знань про репутацію – якими є її характеристики, де вона «живе», якими є рівні репутації, як вона працює, з якими бізнес-індикаторами корелює та на які впливає. Тож ці та інші практичні питання репутаційного менеджменту були у фокусі зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації «Робота з репутацією: основи та нові виклики», що відбулась 10 жовтня. Разом з Наталею Улинець, засновницею та директоркою агенції комунікацій Perfect PR, розбирались у тонкощах та механізмах формування репутації, репутаційних чеснот, згадали правила роботи з кризами та особливості комунікації в умовах воєнного часу. Ми щиро вдячні Наталі Улинець та команді Perfect PR за партнерство в рамках заходу та тривалу співпрацю, усім гостям заходу - за чудову компанію та дискусію!
01/

 

Потрібні роки, щоб збудувати репутацію і хвилини, щоб її втратити. Саме тому робота з репутацією таке складне та делікатне завдання. Втім, спростити його може систематизація знань про репутацію – якими є її характеристики, де вона «живе», якими є рівні репутації, як вона працює, з якими бізнес-індикаторами корелює та на які впливає.

Тож ці та інші практичні питання репутаційного менеджменту були у фокусі зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації «Робота з репутацією: основи та нові виклики», що відбулась 10 жовтня. Разом з Наталею Улинець, засновницею та директоркою агенції комунікацій Perfect PR, розбирались у тонкощах та механізмах формування репутації, репутаційних чеснот, згадали правила роботи з кризами та особливості комунікації в умовах воєнного часу.

Ми щиро вдячні Наталі Улинець та команді Perfect PR за партнерство в рамках заходу та тривалу співпрацю, усім гостям заходу – за чудову компанію та дискусію!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: