fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робота із запереченнями: будуємо діалог із складними клієнтами

13/ 10/ 2021
  Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company завершилась. 12 жовтня 2021 року відбулось п’яте завершальне заняття курсу на тему “Робота із запереченнями: будуємо діалог із складними клієнтами ”. Тренером цього модулю виступила Наталя Гудкова, Голова Транспортної Робочої групи Асоціації в Одесі, юридичний радник, адвокатка, співзасновниця ADVISERS Law Company, куратор курсу.   Так, пані Наталя дозволила поглянути на процес переговорів з різних сторін, аби навчитися говорити з клієнтами та партнерами на рівні цінностей, вибудовувати відносини з опонентом, працювати на більший результат для компанії і для себе особисто, не боятися відмовитися від переговорів та вміти їх зупинити. Окрему увагу приділили технікам аргументованої відмови, методам протидії тиску і критиці в ході перемовин, алгоритму дій у випадку поразки, аби розуміти як рухатися далі. Забирайте собі декілька корисних рекомендацій від куратора курсу з даної тематики: При роботі з запереченнями важливо перевести емоції в діловий підхід. Не уникаємо проблем, а знаходимо шляхи їх вирішення: аналізуємо помилки, що призвели до поразки. Компетентність та впевненість у собі є важливими елементами успіху у перемовинах. Особистісне позиціонування – запорука ефективного результату. Рішучість – «золоте» правило результативності.   Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо ADVISERS Law Company, зокрема Василю Пеньковському, Марії Бєлогуб, Олександру Бугелі за тренерство, а пані Наталі за особистісний вклад у розвиток Південноукраїнського офісу Асоціації! Учасникам хочемо побажати максимально використовувати отриманні практичні знання в особистісному та професійному розвитку!

Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company завершилась.

12 жовтня 2021 року відбулось п’яте завершальне заняття курсу на тему “Робота із запереченнями: будуємо діалог із складними клієнтами ”. Тренером цього модулю виступила Наталя Гудкова, Голова Транспортної Робочої групи Асоціації в Одесі, юридичний радник, адвокатка, співзасновниця ADVISERS Law Company, куратор курсу.  

Так, пані Наталя дозволила поглянути на процес переговорів з різних сторін, аби навчитися говорити з клієнтами та партнерами на рівні цінностей, вибудовувати відносини з опонентом, працювати на більший результат для компанії і для себе особисто, не боятися відмовитися від переговорів та вміти їх зупинити. Окрему увагу приділили технікам аргументованої відмови, методам протидії тиску і критиці в ході перемовин, алгоритму дій у випадку поразки, аби розуміти як рухатися далі.

Забирайте собі декілька корисних рекомендацій від куратора курсу з даної тематики:

  • При роботі з запереченнями важливо перевести емоції в діловий підхід.
  • Не уникаємо проблем, а знаходимо шляхи їх вирішення: аналізуємо помилки, що призвели до поразки.
  • Компетентність та впевненість у собі є важливими елементами успіху у перемовинах.
  • Особистісне позиціонування – запорука ефективного результату.
  • Рішучість – «золоте» правило результативності.  

Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо ADVISERS Law Company, зокрема Василю Пеньковському, Марії Бєлогуб, Олександру Бугелі за тренерство, а пані Наталі за особистісний вклад у розвиток Південноукраїнського офісу Асоціації! Учасникам хочемо побажати максимально використовувати отриманні практичні знання в особистісному та професійному розвитку!

Спікери

1 / 1
Наталя Гудкова
Юридичний радник, адвокатка, співзасновниця ADVISERS Law Company, Голова Транспортної Робочої групи Асоціації в Одесі   
Наталя Гудкова

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: