fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рівень uaААА, прогноз стабільний – кредитний рейтинг ОТП БАНК оновлено

02/ 07/ 2024
  Рейтингове агентство Credit Rating від 25 червня 2024 року оновило для АТ «ОТП Банк» довгостроковий кредитний рейтинг. Він залишився на найвищому рівні uaААА, прогноз покращено до показника «стабільний». Попереднє оновлення Credit Rating відбулося 14 листопада 2023 року, тоді рівень також був визначений як uaААА, прогноз – «у розвитку», що вказувало на підвищену ймовірність зміни рейтингу протягом року. Крім того, ОТП БАНК виключено із контрольного списку Credit Rating. Це означає, що агентство нині не розглядає питання зміни кредитного рейтингу для Банку і не прогнозує істотної зміни його кредитоспроможності.   Відповідно до визначення про Національну рейтингову шкалу, подану на урядовому порталі України, рейтинг uaААА означає, що позичальник або окремий борговий інструмент характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або інструментами.

Рейтингове агентство Credit Rating від 25 червня 2024 року оновило для АТ «ОТП Банк» довгостроковий кредитний рейтинг. Він залишився на найвищому рівні uaААА, прогноз покращено до показника «стабільний».

Попереднє оновлення Credit Rating відбулося 14 листопада 2023 року, тоді рівень також був визначений як uaААА, прогноз – «у розвитку», що вказувало на підвищену ймовірність зміни рейтингу протягом року.

Крім того, ОТП БАНК виключено із контрольного списку Credit Rating. Це означає, що агентство нині не розглядає питання зміни кредитного рейтингу для Банку і не прогнозує істотної зміни його кредитоспроможності.  

Відповідно до визначення про Національну рейтингову шкалу, подану на урядовому порталі України, рейтинг uaААА означає, що позичальник або окремий борговий інструмент характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або інструментами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: