fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Річний звіт діяльності Європейської Бізнес Асоціації в 2023 році

22/ 12/ 2023
  Шановні члени Асоціації, дорогі колеги та друзі, Вже дев’ять років, зокрема майже два роки повномасштабного вторгнення, триває наша боротьба. Водночас ми робимо все можливе, щоб зробити Україну кращим місцем для життя, роботи та ведення бізнесу. Наші захисники міцно тримають лінію фронту. Наш бізнес та громадяни наполегливо працюють, щоб підтримати Збройні Сили та забезпечити економічну стійкість та зростання. Ми раді, що маємо можливість підбити підсумки 2023 року та поставити нові цілі на 2024 рік. Ми завдячуємо цим і вам, нашим членам. Ми вдячні за вашу лояльність, підтримку та активну участь у щоденній роботі Асоціації, спрямованій на вирішення численних питань, що впливають на бізнес в Україні. Незважаючи на дуже складні часи, спільнота Асоціації продовжує працювати на повну потужність та зберігає оптимізм. Як приклад, 58% компаній прогнозують позитивну динаміку розвитку свого бізнесу у 2024 році, а 26% планують реалізувати нові інвестиційні проєкти. Асоціація продовжує захищати бізнес в Україні через прозору адвокацію та створювати сприятливе середовище для зростання за допомогою В2В заходів та нетворкінгу, освітніх та промо можливостей, сприяючи розвитку регіональних звязків, щоб приносити більше користі нашим членам. З початку року ми отримали 224 колективних та 169 індивідуальних адвокаційних запитів. Ми провели сотні заходів для обговорення ключових питань бізнесу з найвищими посадовими особами в Україні, включаючи Президента України Володимира Зеленського, віце-премєр-міністрів Олександра Кубракова, Ольгу Стефанішину, Михайла Федорова та Юлію Свириденко, міжнародних партнерів, зокрема Посла ЄС в Україні Катарину Матернову, Віцепрезидентку Європейського Парламенту Ніколу Бір, Постійного представника МВФ в Україні Ваграма Степаняна та інших. Крім того, ми збільшили нашу присутність у національних ЗМІ, розповідаючи про проблеми членів — загалом 12 200 згадок. Розвиваючи нашу ініціативу Global Business for Ukraine, ми посилили свою присутність на міжнародній арені завдяки цілеспрямованим зусиллям з міжнародної адвокації, внеску в провідні міжнародні ЗМІ та активній участі у визнаних світових форумах. Ви можете ознайомитися з детальними результатами нашої роботи:  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ Ми безмежно пишаємося потужним бізнесом, який ми обєднуємо. Давайте і надалі залишатися сильними у важкі часи, показуючи приклад стійкості та ефективності для всього світу! Бажаємо вам мирного Різдва та сповненого надій Нового року! 🇺🇦 Слава Україні! Героям слава!

Шановні члени Асоціації, дорогі колеги та друзі,

Вже дев’ять років, зокрема майже два роки повномасштабного вторгнення, триває наша боротьба. Водночас ми робимо все можливе, щоб зробити Україну кращим місцем для життя, роботи та ведення бізнесу. Наші захисники міцно тримають лінію фронту. Наш бізнес та громадяни наполегливо працюють, щоб підтримати Збройні Сили та забезпечити економічну стійкість та зростання.

Ми раді, що маємо можливість підбити підсумки 2023 року та поставити нові цілі на 2024 рік. Ми завдячуємо цим і вам, нашим членам. Ми вдячні за вашу лояльність, підтримку та активну участь у щоденній роботі Асоціації, спрямованій на вирішення численних питань, що впливають на бізнес в Україні.

Незважаючи на дуже складні часи, спільнота Асоціації продовжує працювати на повну потужність та зберігає оптимізм. Як приклад, 58% компаній прогнозують позитивну динаміку розвитку свого бізнесу у 2024 році, а 26% планують реалізувати нові інвестиційні проєкти.

Асоціація продовжує захищати бізнес в Україні через прозору адвокацію та створювати сприятливе середовище для зростання за допомогою В2В заходів та нетворкінгу, освітніх та промо можливостей, сприяючи розвитку регіональних зв’язків, щоб приносити більше користі нашим членам. З початку року ми отримали 224 колективних та 169 індивідуальних адвокаційних запитів. Ми провели сотні заходів для обговорення ключових питань бізнесу з найвищими посадовими особами в Україні, включаючи Президента України Володимира Зеленського, віце-прем’єр-міністрів Олександра Кубракова, Ольгу Стефанішину, Михайла Федорова та Юлію Свириденко, міжнародних партнерів, зокрема Посла ЄС в Україні Катарину Матернову, Віцепрезидентку Європейського Парламенту Ніколу Бір, Постійного представника МВФ в Україні Ваграма Степаняна та інших. Крім того, ми збільшили нашу присутність у національних ЗМІ, розповідаючи про проблеми членів — загалом 12 200 згадок. Розвиваючи нашу ініціативу Global Business for Ukraine, ми посилили свою присутність на міжнародній арені завдяки цілеспрямованим зусиллям з міжнародної адвокації, внеску в провідні міжнародні ЗМІ та активній участі у визнаних світових форумах.

Ви можете ознайомитися з детальними результатами нашої роботи: 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ

Ми безмежно пишаємося потужним бізнесом, який ми об’єднуємо. Давайте і надалі залишатися сильними у важкі часи, показуючи приклад стійкості та ефективності для всього світу!

Бажаємо вам мирного Різдва та сповненого надій Нового року!

🇺🇦 Слава Україні! Героям слава!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: