fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РГК: Збитки Операторів ГРМ від російської агресії оцінюються в 9.9 млрд грн

27/ 05/ 2022
  За три місяці війни розмір збитків від пошкодження критичної інфраструктури через дії російських загарбників досяг 9.9 млрд грн. За це час було відновлено газопостачання для 390 тис. українських родин. З початку російського вторгнення маємо випадки цілеспрямованого знищення об’єктів критичної інфраструктури російськими загарбниками. З 24 лютого 2022 року російськими окупантами знищено 5 тисяч км газорозподільних мереж, розтрощено 311 одиниць високотехнологічного сучасного автотранспорту та зруйновано 6 тисяч кілометрів будівель.  Для встановлення місць пошкодження газопроводів газовики використовують сучасні витокошукачі Esders, Variotec, а також мобільні лабораторії з французьким обладнанням Gazomat. «Завдяки самовідданості та професійності працівників, зараз швидко відновлюється пошкоджена критична інфраструктура. В портфелі РГК налічується 130 прямих договорів зі світовими та європейськими виробниками газового обладнання та устаткування, що дозволяє швидко забезпечувати їх доставку, - говорить Олексій Тютюнник, операційний директор РГК. – наразі виробничі потужності RGC Production переорієнтувались на потреби відновлення газопостачання в деокупованих областях». Через бойові дії було відключено і пошкоджено 1 074 газорозподільних пунктів і 2 739 шафових газорегулюючих пунктів. Фахівці Операторів ГРМ вже відновили роботу 390 газорозподільних пунктів та 929 шкафних. Швидке відновлення газового обладнання відбувається завдяки власному виробництву RGC Production, завдяки мережі логістичних центрів РГК, які оперативно отримують комплектуючі від постачальників з Європи. Впродовж травня – червня заводи у Вінниці, Дніпрі і Львові відвантажать 217 одиниць ШГРП, які будуть направлені до Київської, Чернігівської, Миколаївської, Харківської та інших областей.

За три місяці війни розмір збитків від пошкодження критичної інфраструктури через дії російських загарбників досяг 9.9 млрд грн. За це час було відновлено газопостачання для 390 тис. українських родин.

З початку російського вторгнення маємо випадки цілеспрямованого знищення об’єктів критичної інфраструктури російськими загарбниками. З 24 лютого 2022 року російськими окупантами знищено 5 тисяч км газорозподільних мереж, розтрощено 311 одиниць високотехнологічного сучасного автотранспорту та зруйновано 6 тисяч кілометрів будівель. 

Для встановлення місць пошкодження газопроводів газовики використовують сучасні витокошукачі Esders, Variotec, а також мобільні лабораторії з французьким обладнанням Gazomat.

«Завдяки самовідданості та професійності працівників, зараз швидко відновлюється пошкоджена критична інфраструктура. В портфелі РГК налічується 130 прямих договорів зі світовими та європейськими виробниками газового обладнання та устаткування, що дозволяє швидко забезпечувати їх доставку, – говорить Олексій Тютюнник, операційний директор РГК. – наразі виробничі потужності RGC Production переорієнтувались на потреби відновлення газопостачання в деокупованих областях».

Через бойові дії було відключено і пошкоджено 1 074 газорозподільних пунктів і 2 739 шафових газорегулюючих пунктів. Фахівці Операторів ГРМ вже відновили роботу 390 газорозподільних пунктів та 929 шкафних. Швидке відновлення газового обладнання відбувається завдяки власному виробництву RGC Production, завдяки мережі логістичних центрів РГК, які оперативно отримують комплектуючі від постачальників з Європи. Впродовж травня – червня заводи у Вінниці, Дніпрі і Львові відвантажать 217 одиниць ШГРП, які будуть направлені до Київської, Чернігівської, Миколаївської, Харківської та інших областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: