РГК стала першою українською газовою компанією, яка долучилася до EU Hydrogen Strategy

30/ 10/ 2020
  Член Комітету з Енергетики ЕВА - РГК стала першою українською газовою компанією, яка долучилася до EU Hydrogen Strategy, яка є складовою частиною European Green Deal. З 2020 року Європа живе за новою енергетичною стратегією European Green Deal. Створюється екологічно нейтральна модель економіки, в якій ключове місце має зайняти чиста енергія і в першу чергу – водень.⠀ У 2020 році було розпочато реальний рух до впровадження H2, щоб українці мали стандарти енергозабезпечення на рівні європейських. Детальніше про переваги водню та плани компанії у відео:  

Член Комітету з Енергетики ЕВА – РГК стала першою українською газовою компанією, яка долучилася до EU Hydrogen Strategy, яка є складовою частиною European Green Deal.

З 2020 року Європа живе за новою енергетичною стратегією European Green Deal. Створюється екологічно нейтральна модель економіки, в якій ключове місце має зайняти чиста енергія і в першу чергу – водень.⠀

У 2020 році було розпочато реальний рух до впровадження H2, щоб українці мали стандарти енергозабезпечення на рівні європейських.

Детальніше про переваги водню та плани компанії у відео:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: