fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РГК розпочала підготовку газорозподільних мереж у Вінницькій, Хмельницькій та Чернігівській областях до використання біометану

13/ 08/ 2021
  Загальна потужність біометанових заводів, для яких готують точки входу в розподільну систему, становить близько 50 млн куб.м «зеленого» газу в рік. Оператори ГРМ, що працюють під брендом РГК в трьох областях, отримали від Біоенергетичної асоціації України (UABIO) пропозиції і технічні параметри для підключення до газорозподільних мереж чотирьох біометанових заводів. «Доступ до системи газорозподілу дозволить біометановим виробництвам в повній мірі реалізувати свій потенціал. Наше завдання – забезпечити ефективний контроль якості «зеленого» газу і механізм гарантованого газопостачання в разі теоретично можливих перебоїв поставок біометану. Нововведення ніяк не позначаться на споживачах», – сказав Станіслав Казда, глава департаменту стратегічного розвитку РГК. У Вінницькій області оператор ГРМ готує до підключення до мереж два біометанових проекти сукупною потужністю близько 20 млн куб.м газу на рік. У Хмельницькій та Чернігівській областях цей показник становить близько 30 млн куб.м - для двох виробників біометану. «Біометановий потенціал України – до 8 млрд куб.м на рік. Потрібно готуватися до наростаючих темпів підключення таких проектів до газових мереж. У кожній області буде кілька десятків великих виробників біометану, яким необхідний доступ до «труби», – сказав Георгій Гелетюха, глава UABIO. РГК і UABIO з травня 2021 року співпрацюють в рамках підписаного Меморандуму. Колаборація спрямована на розвиток використання синтетичних газів і напрацювання технологій в рамках European Green Deal для інтеграції з європейськими ринками. РГК реалізує водневий проект з серпня 2020 року – дослідження роботи газових мереж з воднем і його сумішами на пяти спецполігонах у співпраці із науковим консорціумом, до якого увійшли інститути НАН України та державні університети. У жовтні 2020 року РГК увійшла в European Clean Hydrogen Alliance, який працює під егідою Єврокомісії.

Загальна потужність біометанових заводів, для яких готують точки входу в розподільну систему, становить близько 50 млн куб.м «зеленого» газу в рік.

Оператори ГРМ, що працюють під брендом РГК в трьох областях, отримали від Біоенергетичної асоціації України (UABIO) пропозиції і технічні параметри для підключення до газорозподільних мереж чотирьох біометанових заводів.

«Доступ до системи газорозподілу дозволить біометановим виробництвам в повній мірі реалізувати свій потенціал. Наше завдання – забезпечити ефективний контроль якості «зеленого» газу і механізм гарантованого газопостачання в разі теоретично можливих перебоїв поставок біометану. Нововведення ніяк не позначаться на споживачах», – сказав Станіслав Казда, глава департаменту стратегічного розвитку РГК.

У Вінницькій області оператор ГРМ готує до підключення до мереж два біометанових проекти сукупною потужністю близько 20 млн куб.м газу на рік. У Хмельницькій та Чернігівській областях цей показник становить близько 30 млн куб.м – для двох виробників біометану.

«Біометановий потенціал України – до 8 млрд куб.м на рік. Потрібно готуватися до наростаючих темпів підключення таких проектів до газових мереж. У кожній області буде кілька десятків великих виробників біометану, яким необхідний доступ до «труби», – сказав Георгій Гелетюха, глава UABIO.

РГК і UABIO з травня 2021 року співпрацюють в рамках підписаного Меморандуму. Колаборація спрямована на розвиток використання синтетичних газів і напрацювання технологій в рамках European Green Deal для інтеграції з європейськими ринками.

РГК реалізує водневий проект з серпня 2020 року – дослідження роботи газових мереж з воднем і його сумішами на п’яти спецполігонах у співпраці із науковим консорціумом, до якого увійшли інститути НАН України та державні університети. У жовтні 2020 року РГК увійшла в European Clean Hydrogen Alliance, який працює під егідою Єврокомісії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: