fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Реформа ринку деривативів і запровадження неттінгу в Україні

01/ 09/ 2020
  16 серпня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» (Закон). Закон запроваджує низку реформ у сфері українських ринків капіталу, зокрема, реформу ринку деривативів, реформу корпоративних облігацій та імплементацію Директиви ЄС №2014/65 від 15 травня 2014 року про ринки фінансових інструментів (MiFID II). Дана публікація являє собою загальний огляд реформи ринку деривативів і запровадження неттінгу, стисло описує процедуру ліквідаційного неттінгу (як одного з ключових елементів реформи) та можливість його реалізації як до, так і після визнання неплатоспроможним контрагента, описує правила, що стосуються забезпечення виконання зобов’язань за деривативами, висвітлює певні особливості національного законодавства, що стосуються деривативів, наприклад, валютні обмеження, а також описує наше бачення подальшого розвитку правового регулювання ринку. Підготовка реформи здійснювалася за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у співпраці з юридичною фірмою Sayenko Kharenko, що виступила юридичним радником ЄБРР з питань українського права. У підготовці реформи також брали участь представники Міжнародної асоціації свопів і деривативів (ISDA). Читати повністю →

16 серпня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» (Закон). Закон запроваджує низку реформ у сфері українських ринків капіталу, зокрема, реформу ринку деривативів, реформу корпоративних облігацій та імплементацію Директиви ЄС №2014/65 від 15 травня 2014 року про ринки фінансових інструментів (MiFID II).

Дана публікація являє собою загальний огляд реформи ринку деривативів і запровадження неттінгу, стисло описує процедуру ліквідаційного неттінгу (як одного з ключових елементів реформи) та можливість його реалізації як до, так і після визнання неплатоспроможним контрагента, описує правила, що стосуються забезпечення виконання зобов’язань за деривативами, висвітлює певні особливості національного законодавства, що стосуються деривативів, наприклад, валютні обмеження, а також описує наше бачення подальшого розвитку правового регулювання ринку.

Підготовка реформи здійснювалася за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у співпраці з юридичною фірмою Sayenko Kharenko, що виступила юридичним радником ЄБРР з питань українського права. У підготовці реформи також брали участь представники Міжнародної асоціації свопів і деривативів (ISDA).

Читати повністю →

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: