fbpx

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку з фінансуванням сонячної електростанції на суму 2 мільйони євро

16/ 01/ 2020
  Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником ЄБРР щодо додаткового фінансування у розмірі 2 мільйони євро, яке буде надано ТОВ Акванова Девелопмент на будівництво, обладнання та введення в експлуатацію сонячної електростанції потужністю 3,5 МВт в Закарпатській області. Наша банківська та фінансова практика консультувала з широкого кола юридичних питань транзакції, зокрема стосовно структури транзакції, забезпечення кредиту та регуляторних питань та здійснила юридичну перевірку проектної компанії, аналіз та погодження фінансових документів, аналіз проектних договорів, підготовку та погодження договорів забезпечення, аналіз та збір документів, визначених як попередні умови надання фінансування, а також надала юридичний висновок. Команда Redcliffe Partners, яка працювала над цією угодою, включала Євгенія Важинського, старшого юриста банківської та фінансової практики, за участю Едуарда Оленцевича, юриста, та Богдана Никитюка, молодшого юриста. Clifford Chance (Варшава) та Linklaters (Мілан) надавали ЄБРР юридичні консультації стосовно англійського та італійського аспектів угоди відповідно.

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником ЄБРР щодо додаткового фінансування у розмірі 2 мільйони євро, яке буде надано ТОВ “Акванова Девелопмент” на будівництво, обладнання та введення в експлуатацію сонячної електростанції потужністю 3,5 МВт в Закарпатській області.

Наша банківська та фінансова практика консультувала з широкого кола юридичних питань транзакції, зокрема стосовно структури транзакції, забезпечення кредиту та регуляторних питань та здійснила юридичну перевірку проектної компанії, аналіз та погодження фінансових документів, аналіз проектних договорів, підготовку та погодження договорів забезпечення, аналіз та збір документів, визначених як попередні умови надання фінансування, а також надала юридичний висновок.

Команда Redcliffe Partners, яка працювала над цією угодою, включала Євгенія Важинського, старшого юриста банківської та фінансової практики, за участю Едуарда Оленцевича, юриста, та Богдана Никитюка, молодшого юриста.

Clifford Chance (Варшава) та Linklaters (Мілан) надавали ЄБРР юридичні консультації стосовно англійського та італійського аспектів угоди відповідно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: