fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners повідомляє, що 4 січня 2022 року Альберт Сич приєднався до нашої команди як партнер фірми

21/ 01/ 2022
  Альберт Сич більше 20 років займався юридичною практикою, 17 з яких він працював у компанії EY в Україні, зокрема, 8 років як партнер. За цей час Альберт створив та успішно очолював юридичну практику в EY в Україні. Він також був відповідальний за якість надання юридичних послуг EY у регіоні Центральної, Східної, Південно-Східної Європи та Центральної Азії. Альберт працював над проєктами в багатьох галузях, зокрема, у сфері енергетики, нафтогазовому секторі, сфері нерухомості та інфраструктури, промисловості, охорони здоров’я, фінансових послуг, медіа, аграрному та державному секторі. Він має значний досвід роботи у структуруванні, супроводженні переговорів та реалізації складних і масштабних угод щодо злиття публічних компаній, придбання та продажу портфельних компаній, виділення активів, створення спеціальних компаній для транзакцій, угод щодо спільної діяльності. Альберт успішно брав участь у впровадженні кількох важливих загальнонаціональних реформ в Україні, зокрема, у сфері охорони здоров’я, енергетики, фінансовому і медійному секторі. Він працював над кількома унікальними проєктами, які були вперше реалізовані в Україні, зокрема: відокремлення оператора газотранспортної системи, угоди про розподіл продукції, концесії та інші державно-приватніпартнерства, реформа щодо створення суспільного мовника, реформа корпоративного управління  щодо найбільших українських державних підприємств, перетворення державних та комунальних лікарень та впровадження державних фінансових гарантій фінансування медичного обслуговування населення. Керуючий партнер Redcliffe Partners Олексій Сошенко зазначив: З приєднанням Альберта наша команда продовжує рости, а з нею і наш клієнтський портфель. Професіоналізм Альберта та його досвід роботи з низкою клієнтів із різних галузей ще більше посилять наші можливості та послуги, які забезпечує наша віддана команда експертів. Ми щиро вітаємо Альберта у складі нашої команди. Альберт Сич відмітив, що його вразив надзвичайний досвід Redcliffe Partners і він дуже радий приєднатися до складу партнерів фірми і з нетерпінням чекає на втілення нових проєктів разом зі своїми майбутніми колегами для супроводу клієнтів в Україні та в усьому світі.

Альберт Сич більше 20 років займався юридичною практикою, 17 з яких він працював у компанії EY в Україні, зокрема, 8 років як партнер. За цей час Альберт створив та успішно очолював юридичну практику в EY в Україні. Він також був відповідальний за якість надання юридичних послуг EY у регіоні Центральної, Східної, Південно-Східної Європи та Центральної Азії.

Альберт працював над проєктами в багатьох галузях, зокрема, у сфері енергетики, нафтогазовому секторі, сфері нерухомості та інфраструктури, промисловості, охорони здоров’я, фінансових послуг, медіа, аграрному та державному секторі. Він має значний досвід роботи у структуруванні, супроводженні переговорів та реалізації складних і масштабних угод щодо злиття публічних компаній, придбання та продажу портфельних компаній, виділення активів, створення спеціальних компаній для транзакцій, угод щодо спільної діяльності.

Альберт успішно брав участь у впровадженні кількох важливих загальнонаціональних реформ в Україні, зокрема, у сфері охорони здоров’я, енергетики, фінансовому і медійному секторі. Він працював над кількома унікальними проєктами, які були вперше реалізовані в Україні, зокрема: відокремлення оператора газотранспортної системи, угоди про розподіл продукції, концесії та інші державно-приватніпартнерства, реформа щодо створення суспільного мовника, реформа корпоративного управління  щодо найбільших українських державних підприємств, перетворення державних та комунальних лікарень та впровадження державних фінансових гарантій фінансування медичного обслуговування населення.

Керуючий партнер Redcliffe Partners Олексій Сошенко зазначив: “З приєднанням Альберта наша команда продовжує рости, а з нею і наш клієнтський портфель. Професіоналізм Альберта та його досвід роботи з низкою клієнтів із різних галузей ще більше посилять наші можливості та послуги, які забезпечує наша віддана команда експертів. Ми щиро вітаємо Альберта у складі нашої команди.”

Альберт Сич відмітив, що його вразив надзвичайний досвід Redcliffe Partners і він дуже радий приєднатися до складу партнерів фірми і з нетерпінням чекає на втілення нових проєктів разом зі своїми майбутніми колегами для супроводу клієнтів в Україні та в усьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: