fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners підсилює практики банківського та фінансового права і TMT завдяки приєднанню нового партнера Андрія Нікіфорова

12/ 08/ 2021
  Провідна українська юридична фірма Redcliffe Partners розширила свою практику банківського та фінансового права, залучивши до команди нового партнера Андрія Нікіфорова. Раніше Андрій працював у провідній регіональній юридичній фірмі Kinstellar, де він очолював практику банківського та фінансового права українського офісу. Під його керівництвом фінансова практика Kinstellar в Україні увійшла до Tier 2 за версією рейтингу Legal 500 та Tier 3 за версією IFLR1000. Андрій має більше 15-ти років професійного досвіду. За цей час він виступав юридичним радником щодо деяких найбільш знакових проектів в Україні у сфері фінансування, реструктуризації заборгованості, M&A і ринків капіталу у різних галузях економіки, включаючи фінансовий сектор, комунікації, технології, інфраструктуру, гірничодобувну та металургійну галузі. Нещодавно Андрій очолював команду, яка консультувала ЄБРР у звязку з фінансуванням придбання провідного українського провайдера послуг платного та кабельного телебачення Volia всеукраїнським оператором звязку для бізнесу та дому Datagroup. Андрій відзначений у всіх ключових рейтингах, зокрема він входить до списку лідерів практик у сфері банківського та фінансового права і ринків капіталу за версією Legal 500 2021, а також відзначений у сфері банківського права і ринків капіталу за версією IFLR1000 2020. Значний досвід роботи Андрія у сфері банківського та фінансового права доповнюється його експертизою у юридичних питаннях, що стосуються фінансових послуг та регулювання діяльності технологічних компаній. УRedcliffe Partners Андрій очолить напрямок технологій, медіа та телекомунікацій (TMT), що об’єднуватиме юристів з різних практик фірми. “Все більше досвідчених інвесторів зосереджують свою увагу на Україні, і їм необхідні висококваліфіковані юристи, які мають практичний досвід реалізації складних проектів, а також глибоке розуміння бізнесу клієнтів і законодавства”, - зазначає керуючий партнер фірми Олексій Сошенко. “Широкий досвід Андрія вдало доповнить нашу практику та посилить наші можливості у кількох напрямках – фінансові продукти, регулювання фінансових послуг та ТМТ. Ми надзвичайно раді, що Андрій приєднався до нашої команди!”

Провідна українська юридична фірма Redcliffe Partners розширила свою практику банківського та фінансового права, залучивши до команди нового партнера Андрія Нікіфорова. Раніше Андрій працював у провідній регіональній юридичній фірмі Kinstellar, де він очолював практику банківського та фінансового права українського офісу. Під його керівництвом фінансова практика Kinstellar в Україні увійшла до Tier 2 за версією рейтингу Legal 500 та Tier 3 за версією IFLR1000.

Андрій має більше 15-ти років професійного досвіду. За цей час він виступав юридичним радником щодо деяких найбільш знакових проектів в Україні у сфері фінансування, реструктуризації заборгованості, M&A і ринків капіталу у різних галузях економіки, включаючи фінансовий сектор, комунікації, технології, інфраструктуру, гірничодобувну та металургійну галузі. Нещодавно Андрій очолював команду, яка консультувала ЄБРР у зв’язку з фінансуванням придбання провідного українського провайдера послуг платного та кабельного телебачення Volia всеукраїнським оператором зв’язку для бізнесу та дому Datagroup.

Андрій відзначений у всіх ключових рейтингах, зокрема він входить до списку лідерів практик у сфері банківського та фінансового права і ринків капіталу за версією Legal 500 2021, а також відзначений у сфері банківського права і ринків капіталу за версією IFLR1000 2020.

Значний досвід роботи Андрія у сфері банківського та фінансового права доповнюється його експертизою у юридичних питаннях, що стосуються фінансових послуг та регулювання діяльності технологічних компаній. УRedcliffe Partners Андрій очолить напрямок технологій, медіа та телекомунікацій (TMT), що об’єднуватиме юристів з різних практик фірми.

“Все більше досвідчених інвесторів зосереджують свою увагу на Україні, і їм необхідні висококваліфіковані юристи, які мають практичний досвід реалізації складних проектів, а також глибоке розуміння бізнесу клієнтів і законодавства”, – зазначає керуючий партнер фірми Олексій Сошенко. “Широкий досвід Андрія вдало доповнить нашу практику та посилить наші можливості у кількох напрямках – фінансові продукти, регулювання фінансових послуг та ТМТ. Ми надзвичайно раді, що Андрій приєднався до нашої команди!”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: