fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners отримала нагороду CEE Legal Matters за Угоду року в Україні на урочистій церемонії 2019 року

02/ 04/ 2019
  Redcliffe Partners отримала нагороду CEE Legal Matters за Угоду року в Україні на урочистій церемонії 2019 року в Будапешті за роботу фірми над проектом щодо придбання компанією SALIC Агрохолдингу Мрія у 2018 році. «Учасники дворівневого голосування не могли залишити поза увагою важливе значення цієї угоди, і Redcliffe Partners без сумнівів відіграла ключову роль у її реалізації,» повідомив головний редактор видання CEE Legal Matters Девід Стакі. «Ми раді, що учасники голосування визнали важливість угоди, а також що керуючий партнер Redcliffe Олексій Сошенко був присутнім на церемонії, і ми мали можливість привітати його особисто.» До роботи над проектом були залучені юристи Redcliffe з корпоративної практики та M&A, банківського та фінансового, антимонопольного права і нерухомості. Для отримання більш детальної інформації перейдіть, будь ласка, за посиланням. Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер та керівник практики M&A, прокоментувала цю подію для CEE Legal Matters: «Для мене це найскладніша угода за всю мою карєру, яка стала справжнім викликом. Проект був дуже нестабільним, починаючи з етапу юридичної перевірки і до самого закриття угоди. Україні потрібно більше таких угод як SALIC/Мрія. Це чудовий стимул для потенційних інвесторів, які можуть вагатися щодо ведення справ в Україні. Агропромисловий сектор України є значним, тому, на мою думку, збільшення інвестицій у цю галузь мало б позитивні наслідки для економіки в цілому.» Фіналістів престижної та експертної нагороди за Угоду року CEE були відібрані колегією високоповажних приватних практикуючих спеціалістів у кожній країні, а переможців визначала друга група визначних експертів у галузі права з Центральної та Східної Європи. Подані на розгляд угоди були підписані у 2018 календарному році, і колегія приймала рішення на підставі складності угоди, ринкового (і регіонального) значення, її важливості та інших аспектів.

Redcliffe Partners отримала нагороду CEE Legal Matters за Угоду року в Україні на урочистій церемонії 2019 року в Будапешті за роботу фірми над проектом щодо придбання компанією SALIC Агрохолдингу Мрія у 2018 році.

«Учасники дворівневого голосування не могли залишити поза увагою важливе значення цієї угоди, і Redcliffe Partners без сумнівів відіграла ключову роль у її реалізації,» повідомив головний редактор видання CEE Legal Matters Девід Стакі. «Ми раді, що учасники голосування визнали важливість угоди, а також що керуючий партнер Redcliffe Олексій Сошенко був присутнім на церемонії, і ми мали можливість привітати його особисто.»

До роботи над проектом були залучені юристи Redcliffe з корпоративної практики та M&A, банківського та фінансового, антимонопольного права і нерухомості. Для отримання більш детальної інформації перейдіть, будь ласка, за посиланням.

Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер та керівник практики M&A, прокоментувала цю подію для CEE Legal Matters: «Для мене це найскладніша угода за всю мою кар’єру, яка стала справжнім викликом. Проект був дуже нестабільним, починаючи з етапу юридичної перевірки і до самого закриття угоди. Україні потрібно більше таких угод як SALIC/Мрія. Це чудовий стимул для потенційних інвесторів, які можуть вагатися щодо ведення справ в Україні. Агропромисловий сектор України є значним, тому, на мою думку, збільшення інвестицій у цю галузь мало б позитивні наслідки для економіки в цілому.»

Фіналістів престижної та експертної нагороди за Угоду року CEE були відібрані колегією високоповажних приватних практикуючих спеціалістів у кожній країні, а переможців визначала друга група визначних експертів у галузі права з Центральної та Східної Європи. Подані на розгляд угоди були підписані у 2018 календарному році, і колегія приймала рішення на підставі складності угоди, ринкового (і регіонального) значення, її важливості та інших аспектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: