fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Реабілітація захисників: тренування з адаптивного спорту для ветеранів, які отримали поранення на війні

18/ 03/ 2024
    30 ветеранів, які отримали поранення під час бойових дій, провели тренування з адаптивного спорту в Каневі. Вони стріляли з лука, грали в баскетбол на візках, каталися на хендбайку й метали ядро.  «Адаптивний спорт — вид спорту, що дозволяє людині з інвалідністю соціалізуватись з іншими та самоствердитись. Це дуже важлива складова реабілітації поранених військових у світі», – розповідає Андрій Кучер, голова ГО «Спілка поранених військових України «Міцні 300». Ініціатива впроваджується в межах програми підтримки військових, ветеранів та їхніх родин «МХП Поруч», за сприяння БФ «МХП – Громаді» та ГО «Спілка поранених військових України «Міцні 300».  «У межах програми комплексної підтримки «МХП Поруч» створюємо можливості для медичного, фізичного, психологічного та соціального відновлення наших захисників. І саме тренування з адаптивного спорту — ефективні в цьому. Для нас важливо, щоб кожен ветеран міг знайти себе, зокрема і в спорті», – каже Діна Лисакова, керівниця Центру із взаємодії з військовими та ветеранами. Після лікування та першої фази відновлення особливо актуальною стає оздоровчо-рухова активність. Цей період є важливим для соціалізації та адаптації ветерана до життя в громаді. «Ми прагнемо, щоб кожен ветеран, який повертається додому до своєї родини, на роботу, до громади — знайшов себе в цивільному житті та відчував підтримку. І якраз такі ветеранські тренування допомагають формувати ветеранську спільноту, створюють можливості для взаємодії, співпраці та взаємопідтримки між ветеранами та іншими жителями громади», – каже Тетяна Волочай, директорка БФ «МХП – Громаді».  Надалі тренування з адаптивного спорту проходитимуть і в інших містах та селах країни.  Довідка «МХП Поруч» — це індивідуальний супровід та комплексна підтримка військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з війни. Програма спрямована на працівників та жителів громад, де присутні підприємства МХП.  З 24 лютого 2022 понад 2 900 працівників МХП покинули офіси, виробництва і поля, щоб захищати нас на війні. Це більше 10% працівників з військовим досвідом. Тож компанія одна з перших в Україні почала забезпечувати комплексну та системну підтримку захисників та їхніх родин: юридичну, психологічну, лікування/реабілітацію, професійну перепідготовку та соціальну адаптацію. 
01/

 

30 ветеранів, які отримали поранення під час бойових дій, провели тренування з адаптивного спорту в Каневі. Вони стріляли з лука, грали в баскетбол на візках, каталися на хендбайку й метали ядро. 

«Адаптивний спорт — вид спорту, що дозволяє людині з інвалідністю соціалізуватись з іншими та самоствердитись. Це дуже важлива складова реабілітації поранених військових у світі», – розповідає Андрій Кучер, голова ГО «Спілка поранених військових України «Міцні 300».

Ініціатива впроваджується в межах програми підтримки військових, ветеранів та їхніх родин «МХП Поруч», за сприяння БФ «МХП – Громаді» та ГО «Спілка поранених військових України «Міцні 300». 

«У межах програми комплексної підтримки «МХП Поруч» створюємо можливості для медичного, фізичного, психологічного та соціального відновлення наших захисників. І саме тренування з адаптивного спорту — ефективні в цьому. Для нас важливо, щоб кожен ветеран міг знайти себе, зокрема і в спорті», – каже Діна Лисакова, керівниця Центру із взаємодії з військовими та ветеранами.

Після лікування та першої фази відновлення особливо актуальною стає оздоровчо-рухова активність. Цей період є важливим для соціалізації та адаптації ветерана до життя в громаді.

«Ми прагнемо, щоб кожен ветеран, який повертається додому до своєї родини, на роботу, до громади — знайшов себе в цивільному житті та відчував підтримку. І якраз такі ветеранські тренування допомагають формувати ветеранську спільноту, створюють можливості для взаємодії, співпраці та взаємопідтримки між ветеранами та іншими жителями громади», – каже Тетяна Волочай, директорка БФ «МХП – Громаді». 

Надалі тренування з адаптивного спорту проходитимуть і в інших містах та селах країни. 

Довідка

«МХП Поруч» — це індивідуальний супровід та комплексна підтримка військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з війни. Програма спрямована на працівників та жителів громад, де присутні підприємства МХП. 

З 24 лютого 2022 понад 2 900 працівників МХП покинули офіси, виробництва і поля, щоб захищати нас на війні. Це більше 10% працівників з військовим досвідом. Тож компанія одна з перших в Україні почала забезпечувати комплексну та системну підтримку захисників та їхніх родин: юридичну, психологічну, лікування/реабілітацію, професійну перепідготовку та соціальну адаптацію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: