fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МХП

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

МХП – це міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій. 

Наша історія почалася в 1998 році, з одного підприємства. Сьогодні МХП – це група компаній у напрямах агро, виробництва продуктів харчування та ритейлу. Штаб квартира розташована в Києві, при цьому виробництва є в Україні та на Балканах. Дочірні підприємства МХП працюють у Нідерландах, Великій Британії, Саудівській Аравії та інших країнах.

Засновником та головою правління компанії є Юрій Косюк. Топменеджмент компанії – це успішні управлінці з досвідом роботи в міжнародних та українських компаніях, які послуговуються сучасними бізнес практиками та збирають довкола себе ефективні команди однодумців. У 2008 році МХП стала першою українською аграрною компанією, яка залучила іноземний акціонерний капітал у ході IPO (первинного розміщення цінних паперів) на Лондонській фондовій біржі.

За обсягами виробництва курятини МХП посідає друге місце серед компаній Європи за рейтингом WattPoultry.Top Companies. МХП експортує більше 50% продукції у понад 80 країн світу. Пріоритетними напрямами експорту мяса птиці є країни Близького Сходу, ЄС та Африки. Компанія також є одним з провідних українських експортерів рослинних олій.

МХП трансформується в кулінарну компанію і розвиває більше 15 продуктових брендів. Компанія виробляє якісні й смачні продукти харчування у форматах ready-to-eat, pre-cooked та ready-to-cook (підготовлені до приготування, напівготові та готові до споживання). Вони покращують життя споживачів і дозволяють їм концентруватися не на приготуванні їжі, а на важливому для себе: родині, роботі, відпочинку, спорті, хобі тощо. А щоб продукти МХП були доступні для споживачів у всіх куточках України, компанія спільно з партнерами розвиває торгові мережі різного спрямування.

Рerutnina Ptuj входить до групи MHP SE і є провідним виробником курятини і м’ясопереробки на Балканах. Ця компанія має виробничі активи в чотирьох країнах: Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині, а також володіє дистриб’юторськими компаніями в Австрії, Македонії та Румунії й постачає продукцію в 15 країн Європи.

МХП спільно з Благодійним фондом «МХП – Громаді» активно розвиває громади та підтримує тих, кому особливо необхідна допомога. Під час повномасштабної війни компанія не зупинила процес трансформації і бачить своїм завданням підтримку економіки та харчової безпеки України. Для наближення перемоги з 24 лютого 2022 року компанія спрямувала вже понад 2 млрд грн допомоги українцям.

При цьому гаряча фаза війни масштабувала піклування про команду. Евакуація, створення дитячих центрів в офісах та на підприємствах, реінтеграція ветеранів, адаптація психологічної підтримки команди під нові реалії стали відповіддю на виклики повномасштабного вторгнення.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: