fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МХП

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

МХП — вертикально інтегрований лідер української аграрної індустрії, що працює в галузях птахівництва, рослинництва, зернопереробки, виробництва комбікормів, м’ясопереробки та тваринництва. Володіє впізнаваними брендами, що займають лідерські позиції: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Якість продукції відповідає міжнародним стандартам FSSC 22000, ISO 22000 і BRC Food.

Інноваційність і динамічне зростання дозволили МХП за десятиліття збільшити сукупні потужності з виробництва м’яса курки в три рази до більш як 600 тис. тонн за підсумками 2018 року. Продукцію МХП постачають на ринки понад 80 країн світу.

Закордонні виробничі активи холдингу представлені підприємствами в Нідерландах і Словаччині, а також дистрибуційним офісом в ОАЕ.

Компанія активно впроваджує технологічні інновації на всіх етапах виробничої й управлінської діяльності, першим з українських агрохолдингів почав формування навколо себе екосистеми для технологічних стартапів і акселерації швидкозростаючих бізнесів. Холдинг сприяє розвитку 14 регіонів України, де представлені більше 30 підприємств Групи.

МХП — один із найбільших національних роботодавців, що об’єднує понад 28 тис. співробітників та активно реалізовує проекти у сфері корпоративної соціальної відповідальності. За підсумками 2018 року МХП інвестував у розвиток соціальних та інфраструктурних проектів для розвитку громад і територій присутності понад 200 млн грн.

З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: