fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Реабілітаційне обладнання нашої компанії ввійшло в ранковий ефір «Сніданок з 1+1»

11/ 07/ 2024
  https://www.youtube.com/watch?v=6J-NQFvhj6o Пацієнти і їхні батьки розповіли про нашу роботизовану систему Walkbot G (K) та продемонстрували, як вона допомагає людям знову ходити після травм та хвороб. Операційний директор — Анна Денисова додала: «Крім поранених військових та цивільних внаслідок війни, реабілітацію також проходять люди з хворобою Альцгеймера, зі спортивними травмами чи постраждалі в ДТП».  Мета нашої компанії —  змінювати якість життя всіх людей на краще незалежно від травм та їх наслідків.  Дякуємо команді «Сніданок з 1+1» за можливість показати та розповісти про те, як реабілітаційні апарати змінюють життя людей.

Пацієнти і їхні батьки розповіли про нашу роботизовану систему Walkbot G (K) та продемонстрували, як вона допомагає людям знову ходити після травм та хвороб.

Операційний директор — Анна Денисова додала: «Крім поранених військових та цивільних внаслідок війни, реабілітацію також проходять люди з хворобою Альцгеймера, зі спортивними травмами чи постраждалі в ДТП». 

Мета нашої компанії —  змінювати якість життя всіх людей на краще незалежно від травм та їх наслідків. 

Дякуємо команді «Сніданок з 1+1» за можливість показати та розповісти про те, як реабілітаційні апарати змінюють життя людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: