fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АКСЕЛЬ МЕДІКАЛ

Axel Medical – інноваційна компанія, яка займає одне з провідних місць серед постачальників реабілітаційного, реанімаційного та операційного обладнання в Україні.

Вже понад 5 років Axel Medical забезпечує медичні центри та лікарні України необхідним обладнанням та поєднує у продуктовій лінійці надійність та інноваційність продукту. Співпрацюючи як з приватними медичними закладами, так і з комунальним та державним сектором.

Особливість, яка вигідно виділяє Axel Medical на ринку реабілітаційного обладнання полягає в тому, що значну кількість позицій компанія постачає ексклюзивно, зокрема роботизовані реабілітаційні комплекси Walkbot, P&S Mechanics Co., Ltd., екзоскелет UAN.GO, Uando, Hunova, Movendo Technology Srl та WOODWAY BOOST 2, Boost TREADMILLS.

Головна місія, яку Axel Medical втілює у життя своєю діяльністю – це інтеграція медичних технологій у збереження здоров’я нації, шляхом постачання інноваційного обладнання на території України. Ми прагнемо допомогти кожному українцю, який цього потребує, відновити свою рухливість та мобільність. І ми щиро віримо, що зможемо посприяти створенню сучасних реабілітаційних відділень європейського зразка в українських медичних центрах.

Axel Medical обирає свідомий підхід до кожного звернення і формує комплексні рішення під індивідуальні потреби для реабілітації із залученням найкращих європейських брендів.

Ми підтримуємо клієнтів на кожному етапі роботи з обладнанням та дбаємо, щоб наші партнери отримували лише найкращі сервісні рішення і всіляко сприяємо цьому. Завдяки професійній команді, формуємо картину прогресивної медицини вже сьогодні.

Нас надихає те, що завдяки використанню поставленого Axel Medical обладнання, наші клієнти мають успіх у збереженні якості життя своїх пацієнтів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: