fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Разом зі SkyUp літо триває й взимку: анонсуємо рейси до Рас-ель-Хайми в ОАЕ

17/ 09/ 2021
  Коли за вікном дощі та сніг, то сильніше хочеться повернутись у літо. SkyUp Airlines створює таку можливість. З 23 жовтня 2021 року стартують рейси з Києва до емірата Рас-ель-Хайма. Спочатку вильоти заплановані щосуботи, а з 22 грудня 2021 року також і щосереди. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero: Рас-ель-Хайма — емірат на півночі ОАЕ, що виходить до узбережжя Перської затоки. А ще він оточений гірським хребтом, що доволі незвично для ландшафту ОАЕ, тож тут можна насолодитись не тільки пляжами, але й чарівною природою. В еміраті розвинена туристична інфраструктура і багато цікавих локацій для відвідування. Умови в’їзду до ОАЕ Всі пасажири, які подорожують до ОАЕ, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорту відправлення: Поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуваннямCOVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ; Заповнений англійською мовою та обов’язково роздрукований Сертифікат ПЛР-тесту, який підтверджує негативні результати COVID-19. Вказаний Сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 72 годин до прибуття в ОАЕ та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності. Після прибуття необхідно пройти ще один тест на COVID-19, який робиться безпосередньо в аеропорту, а також завантажити додаток ALHOSN і зареєструватися у ньому для можливого спілкування з органами охорони здоров’я ОАЕ. Результат цього тесту надійде у вигляді смс-повідомлення протягом 24 годин. До моменту отримання результату тесту необхідно перебувати в умовах самоізоляції в готелі або іншому місці проживання. Для уникнення непорозумінь радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

Коли за вікном дощі та сніг, то сильніше хочеться повернутись у літо. SkyUp Airlines створює таку можливість. З 23 жовтня 2021 року стартують рейси з Києва до емірата Рас-ель-Хайма. Спочатку вильоти заплановані щосуботи, а з 22 грудня 2021 року також і щосереди.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero:

Рас-ель-Хайма — емірат на півночі ОАЕ, що виходить до узбережжя Перської затоки. А ще він оточений гірським хребтом, що доволі незвично для ландшафту ОАЕ, тож тут можна насолодитись не тільки пляжами, але й чарівною природою. В еміраті розвинена туристична інфраструктура і багато цікавих локацій для відвідування.

Умови в’їзду до ОАЕ

Всі пасажири, які подорожують до ОАЕ, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорту відправлення:

  • Поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуваннямCOVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ;
  • Заповнений англійською мовою та обов’язково роздрукований Сертифікат ПЛР-тесту, який підтверджує негативні результати COVID-19.
  • Вказаний Сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 72 годин до прибуття в ОАЕ та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності.

Після прибуття необхідно пройти ще один тест на COVID-19, який робиться безпосередньо в аеропорту, а також завантажити додаток ALHOSN і зареєструватися у ньому для можливого спілкування з органами охорони здоров’я ОАЕ. Результат цього тесту надійде у вигляді смс-повідомлення протягом 24 годин. До моменту отримання результату тесту необхідно перебувати в умовах самоізоляції в готелі або іншому місці проживання.

Для уникнення непорозумінь радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: