fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PwC Україна оголошує про призначення нового керуючого партнера

18/ 07/ 2018
  PwC Україна рада повідомити про призначення Аго Вілу новим керуючим партнером фірми з 1 липня 2018 року. Пан Вілу замінить на цій посаді Річарда Полларда, який у червні оголосив про вихід на пенсію та завершив свою 30-річну карєру у PwC. Аго Вілу має більш ніж 20-річний досвід роботи у PwC і є партнером компанії з 2006 року. Він має великий досвід у сфері МСФЗ та спеціалізується на наданні аудиторських послуг найбільшим компаніям світу. Аго є випускником університету Карлсруе (Німеччина) 1994 року за спеціальністю управління бізнесом. У 1995 році він став уповноваженим аудитором Естонії та приєднався до PwC того ж року. Протягом двох років (1997 – 1999) він працював у міжнародній групі з корпоративної звітності в офісі PwC у Лондоні, де надавав консультації з питань МСФЗ компаніям у всьому світі. Останні 10 років Аго обіймав посаду керуючого партнера PwC в Естонії, а також очолював фірми PwC у країнах Балтії та Білорусі. «Я хочу подякувати Річарду Полларду, який очолював PwC Україна останні півтора року. Я радий розпочати новий етап своєї кар’єри і вірю, що попри період економічних випробувань та невизначеності PwC Україна продовжуватиме створювати цінність для своїх клієнтів та розбудовувати довіру у суспільстві», - прокоментував Аго. Аго проводив аудити ряду великих клієнтів в Естонії та у країнах Балтії. Він є членом міжнародної групи PwC з надання консалтингових послуг в області бухгалтерського обліку та співавтором глобального довідника з МСФЗ, Посібника з бухгалтерського обліку. У 2001-2007 та 2010-2016 роках Аго обіймав посаду голови Ради з питань стандартів бухгалтерського обліку Естонії. Також він є членом Комітету з регулювання бухгалтерського обліку (ARC) Європейського Союзу, який є органом, відповідальним за схвалення стандартів МСФЗ в ЄС.

PwC Україна рада повідомити про призначення Аго Вілу новим керуючим партнером фірми з 1 липня 2018 року. Пан Вілу замінить на цій посаді Річарда Полларда, який у червні оголосив про вихід на пенсію та завершив свою 30-річну кар’єру у PwC.

Аго Вілу має більш ніж 20-річний досвід роботи у PwC і є партнером компанії з 2006 року. Він має великий досвід у сфері МСФЗ та спеціалізується на наданні аудиторських послуг найбільшим компаніям світу.

Аго є випускником університету Карлсруе (Німеччина) 1994 року за спеціальністю управління бізнесом. У 1995 році він став уповноваженим аудитором Естонії та приєднався до PwC того ж року. Протягом двох років (1997 – 1999) він працював у міжнародній групі з корпоративної звітності в офісі PwC у Лондоні, де надавав консультації з питань МСФЗ компаніям у всьому світі.

Останні 10 років Аго обіймав посаду керуючого партнера PwC в Естонії, а також очолював фірми PwC у країнах Балтії та Білорусі.

«Я хочу подякувати Річарду Полларду, який очолював PwC Україна останні півтора року. Я радий розпочати новий етап своєї кар’єри і вірю, що попри період економічних випробувань та невизначеності PwC Україна продовжуватиме створювати цінність для своїх клієнтів та розбудовувати довіру у суспільстві», – прокоментував Аго.

Аго проводив аудити ряду великих клієнтів в Естонії та у країнах Балтії. Він є членом міжнародної групи PwC з надання консалтингових послуг в області бухгалтерського обліку та співавтором глобального довідника з МСФЗ, Посібника з бухгалтерського обліку.

У 2001-2007 та 2010-2016 роках Аго обіймав посаду голови Ради з питань стандартів бухгалтерського обліку Естонії. Також він є членом Комітету з регулювання бухгалтерського обліку (ARC) Європейського Союзу, який є органом, відповідальним за схвалення стандартів МСФЗ в ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: