fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Психологія в дії з Асоціацією в Одесі: “Як не потонути в емоціях колег, рідних і своїх власних”

03/ 06/ 2020
  Усі звикли протипоставляти емоції та інтелект. Однак, насправді, вони взаємоповязані, переплетені і знаходяться у тісній  взаємодії. І від успіху даної взаємодії безпосередньо залежить успіх людини в багатьох сферах життя! 03 червня 2020 року під час онлайн дискуссії  у рамках проєкту Психологія в дії з Асоціацією в Одесі ми вирішили розібратись у власних емоціях. Разом із експертом та спікером зустрічі, бізнес-психологом та психотерапевтом, Наталією Юргановою, говорили про різницю між емоціями та почуттями, маркування емоцій та шкалу емоційних тонів. Також вчились визначати потреби, які стоять за проявом емоції та на практиці досліджувати рівень розвитку власного EQ.  Так, існує пять складових емоційного інтелекту: Самосвідомість. Емоційно зріла людина розуміє свої сильні сторони та вміє їх використовувати для власного розвитку. Більш того ця якість дозволяє легше справлятись з критикою. Саморегуляція. Дає можливість стримувати та контролювати свої почуття (емоції) відповідно до ситуації. Людина з високим рівнем EQ може екологічно виражати свої емоції, контролюючи і стримуючи їх. Мотивація. Здорова самомотивація може сприяти кращій реакції на життєві невдачі і розчарування, допомагає ставитися до них з оптимізмом і стійкістю. Емпатія. Останні дослідження в області бізнесу свідчать про те, що люди, з більшою здатністю до співпереживання демонструють більш стійке лідерство. Соціальні навички. Людина з добре розвиненими соціальними навичками любить перебувати серед людей та отримує задоволення від спілкування, що дозволяє відчувати себе більш щасливою та впевненою. Тож, розвивайте свою емоційну усвідомленість, проживайте свої емоції екологічно і вчіться розуміти емоції інших людей.  Не бійтесь заглядати у власний світ почуттів, адже тільки так ви можете відкрити для себе нові можливості та входити в ресурсний стан тоді, коли це потрібно відповідно до своїх життєвих цілей.

Усі звикли протипоставляти емоції та інтелект. Однак, насправді, вони взаємопов’язані, переплетені і знаходяться у тісній  взаємодії. І від успіху даної взаємодії безпосередньо залежить успіх людини в багатьох сферах життя!

03 червня 2020 року під час онлайн дискуссії  у рамках проєкту Психологія в дії з Асоціацією в Одесі ми вирішили розібратись у власних емоціях. Разом із експертом та спікером зустрічі, бізнес-психологом та психотерапевтом, Наталією Юргановою, говорили про різницю між емоціями та почуттями, маркування емоцій та шкалу емоційних тонів. Також вчились визначати потреби, які стоять за проявом емоції та на практиці досліджувати рівень розвитку власного EQ.  Так, існує пять складових емоційного інтелекту:

  • Самосвідомість. Емоційно зріла людина розуміє свої сильні сторони та вміє їх використовувати для власного розвитку. Більш того ця якість дозволяє легше справлятись з критикою.
  • Саморегуляція. Дає можливість стримувати та контролювати свої почуття (емоції) відповідно до ситуації. Людина з високим рівнем EQ може екологічно виражати свої емоції, контролюючи і стримуючи їх.
  • Мотивація. Здорова самомотивація може сприяти кращій реакції на життєві невдачі і розчарування, допомагає ставитися до них з оптимізмом і стійкістю.
  • Емпатія. Останні дослідження в області бізнесу свідчать про те, що люди, з більшою здатністю до співпереживання демонструють більш стійке лідерство.
  • Соціальні навички. Людина з добре розвиненими соціальними навичками любить перебувати серед людей та отримує задоволення від спілкування, що дозволяє відчувати себе більш щасливою та впевненою.

Тож, розвивайте свою емоційну усвідомленість, проживайте свої емоції екологічно і вчіться розуміти емоції інших людей.  Не бійтесь заглядати у власний світ почуттів, адже тільки так ви можете відкрити для себе нові можливості та входити в ресурсний стан тоді, коли це потрібно відповідно до своїх життєвих цілей.

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
HRD “Ресторани Сави Лібкіна”, практикуючий психолог
Наталія Юрганова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: