fbpx

Психологія в дії з Асоціацією в Одесі: Криза особистості та організаційні кризи в компанії

09/ 07/ 2019
    Життя кожного складається з певних періодів, етапів, стадій, які чимось особливі. Те ж саме стосується і діяльності компанії. Сподіватися прожити без внутрішніх конфліктів, страждань, драм, втрат, неприємних несподіванок в особистому житті та бізнесі було б надто наївно. Доля завжди готує кожному нові й нові випробування. І їхня тривалість, тяжкість, складність якимось чином відповідає людським можливостям, силам, які кожен із нас на цей момент має. Невипадково в японській мові слово «криза» складається з двох ієрогліфів, які означають «проблема» і «можливість». Адже будь-який спад в діяльності - це шанс до нових зрушень, зміни старих упереджень та початок нового. Ми не могли оминути на нашому проекті Психологія в дії з Асоціацією в Одесі та вирішили розібрати з учасниками причини, основні критерії криз особистості та організаційних в компанії. Здається, кожен помічав залежність позитивних/негативних змін в компанії від емоційного стану робітників і,  навпаки, - вплив кризи в організації на настрої працівників, особливо керівного складу. Наталія Юрганова дала практичні поради щодо того, як запобігти кризовим явищам особистості та в компанії, як відмежувати роботу та особисте життя, бо наш стан сьогодні впливає на долю компанії завтра. Немає у світі людини, яка хоча б раз у своєму житті не потрапляла до капкану кризи. Вони є неминучими, але іноді й поворотним пунктом життєвого шляху: початком нових звершень або кінцем власних сподівань.  Адже, як сказав великий Нітше, те, що нас не вбиває робить нас сильнішими!
01/

 

Життя кожного складається з певних періодів, етапів, стадій, які чимось особливі. Те ж саме стосується і діяльності компанії. Сподіватися прожити без внутрішніх конфліктів, страждань, драм, втрат, неприємних несподіванок в особистому житті та бізнесі було б надто наївно. Доля завжди готує кожному нові й нові випробування. І їхня тривалість, тяжкість, складність якимось чином відповідає людським можливостям, силам, які кожен із нас на цей момент має. Невипадково в японській мові слово «криза» складається з двох ієрогліфів, які означають «проблема» і «можливість». Адже будь-який спад в діяльності – це шанс до нових зрушень, зміни старих упереджень та початок нового.

Ми не могли оминути на нашому проекті Психологія в дії з Асоціацією в Одесі та вирішили розібрати з учасниками причини, основні критерії криз особистості та організаційних в компанії. Здається, кожен помічав залежність позитивних/негативних змін в компанії від емоційного стану робітників і,  навпаки, – вплив кризи в організації на настрої працівників, особливо керівного складу. Наталія Юрганова дала практичні поради щодо того, як запобігти кризовим явищам особистості та в компанії, як відмежувати роботу та особисте життя, бо наш стан сьогодні впливає на долю компанії завтра.

Немає у світі людини, яка хоча б раз у своєму житті не потрапляла до капкану кризи. Вони є неминучими, але іноді й поворотним пунктом життєвого шляху: початком нових звершень або кінцем власних сподівань.  Адже, як сказав великий Нітше, те, що нас не вбиває робить нас сильнішими!

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
засновник консалтингової компанії «Стратегії змін», консультант з моделювання бізнес-процесів, організаційних структур і впроваджень змін в компаніях, бізнес психолог, психотерапевт
Наталія Юрганова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: