fbpx

Психологія в дії з Асоціацією в Одесі “Характер і темперамент. Лідерство”

11/ 09/ 2019
    Час промайнув і п’ять зустрічей нашого  проекту Психологія в дії Асоціації в Одесі вже позаду. Це були п’ять вагомих кроків до пізнання психології особистості в бізнесі.  Заключну зустріч, що відбулась 11 вересня, ми присвятили темі Характер і темперамент. Лідерство. Людство здавна намагалося виділити типові особливості психічного складу людей та  звести їх до узагальнених портретів - типів особистості. Пані Юрганова розкрила ознаки та характеристики темпераменту, визначила структуру характеру, його акцентуації та типи. Знання такого роду типології є практично корисними, за допомогою них можна передбачити поведінку людей у конкретних життєвих ситуаціях. Крім того, говорили про лідерство, як  соціально-психологічний процес. Адже глибоке розуміння природи та основних якостей лідера є надзвичайно важливими для будь-якої успішної людини та організації. У сучасному динамічному, нестабільному світі вміння вести за собою людей і ефективно управляти набуває особливої цінності. В ході зустрічі ми виокремили існуючі стилі лідерства, основні навички та якості ефективного лідера, серед яких: емоційна стабільність, наполегливість, ентузіазм, сумлінність, впевненість в собі, точність мислення та соціальна сміливість. Звичайно ж, особливо важливими якостями лідера є харизма, здатність мотивувати і вести за собою інших. Як зазначав Росс Перо, Ведіть і надихайте людей. Не намагайтеся керувати і маніпулювати людьми. Можна керувати інвентарем, але людей потрібно вести.
01/

 

Час промайнув і п’ять зустрічей нашого  проекту Психологія в дії Асоціації в Одесі вже позаду. Це були п’ять вагомих кроків до пізнання психології особистості в бізнесі.  Заключну зустріч, що відбулась 11 вересня, ми присвятили темі “Характер і темперамент. Лідерство”.

Людство здавна намагалося виділити типові особливості психічного складу людей та  звести їх до узагальнених портретів – типів особистості. Пані Юрганова розкрила ознаки та характеристики темпераменту, визначила структуру характеру, його акцентуації та типи. Знання такого роду типології є практично корисними, за допомогою них можна передбачити поведінку людей у конкретних життєвих ситуаціях.

Крім того, говорили про лідерство, як  соціально-психологічний процес. Адже глибоке розуміння природи та основних якостей лідера є надзвичайно важливими для будь-якої успішної людини та організації. У сучасному динамічному, нестабільному світі вміння вести за собою людей і ефективно управляти набуває особливої цінності. В ході зустрічі ми виокремили існуючі стилі лідерства, основні навички та якості ефективного лідера, серед яких: емоційна стабільність, наполегливість, ентузіазм, сумлінність, впевненість в собі, точність мислення та соціальна сміливість.

Звичайно ж, особливо важливими якостями лідера є харизма, здатність мотивувати і вести за собою інших. Як зазначав Росс Перо, “Ведіть і надихайте людей. Не намагайтеся керувати і маніпулювати людьми. Можна керувати інвентарем, але людей потрібно вести”.

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
засновник консалтингової компанії «Стратегії змін», консультант з моделювання бізнес-процесів, організаційних структур і впроваджень змін в компаніях, бізнес психолог, психотерапевт
Наталія Юрганова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: