fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Приємне європейське відкриття: SkyUp розпочав рейси до польської Лодзі

21/ 09/ 2021
    20 вересня пасажири SkyUp Airlines вперше вирушили до Лодзі — серця промислової Польщі та сучасного динамічного центра молодіжної культури і мистецтва. Рейси виконуємо щопонеділка і щочетверга. З поступовим відкриттям європейських кордонів ми не лише починаємо заново відкривати для себе улюблені напрямки після тривалої перерви. Це ще й чудова нагода досліджувати нові цікаві місця. Лодзь — одне з таких. Історія міста нараховує шість століть. Воно приваблює туристів з усього світу культурно-історичними памятками і музеями-галереями, прикрашеними муралами старими будинками, торговельно-розважальними центрами і сучасними лофтами на місці колишніх фабрик і заводів, кінематографічною спадщиною і Лодзинською кіношколою та іншими контрастними спорудами і обєктами, які створюють його неповторний вигляд і розповідають надзвичайно цікаву історію цього міста. Подорож у Лодзь — це щонайменше вікенд нових вражень. Купити квитки можна на skyup.aero: Правила вїзду у Польщу станом на 20.09.21 Для вїзду без вимоги дотримання карантину необхідно мати один з документів: підтвердження про повний курс вакцинації англійською або польською мовою однією із зареєстрованих в ЄС вакцин: Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson. Курс вакцинації має бути завершений щонайменше за 14 днів до подорожі, рахуючи від наступного після отримання останнього щеплення дня підтвердження про захворювання на Covid-19, що відбулося щонайменше за півроку до подорожі Дані вимоги не розповсюджуються на дітей до 12 років, які подорожують у супроводі вакцинованих дорослих. Всі інші мандрівники, які не відповідають викладеним вище вимогам та не відносяться до категорій винятків, після вїзду у Польщу підлягають 10-денному карантину. Тривалість карантину може бути скорочена у разі отримання негативного тесту (методом ПЛР чи антиген-тест) на Covid-19, зробленого не раніше ніж мине 7 днів, починаючи з наступного після перетину кордону Польщі дня. Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку у країні на сайті Міністерства закордонних справ України або на урядовому порталі Польщі напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.
01/

 

20 вересня пасажири SkyUp Airlines вперше вирушили до Лодзі — серця промислової Польщі та сучасного динамічного центра молодіжної культури і мистецтва. Рейси виконуємо щопонеділка і щочетверга.

З поступовим відкриттям європейських кордонів ми не лише починаємо заново відкривати для себе улюблені напрямки після тривалої перерви. Це ще й чудова нагода досліджувати нові цікаві місця. Лодзь — одне з таких.

Історія міста нараховує шість століть. Воно приваблює туристів з усього світу культурно-історичними пам’ятками і музеями-галереями, прикрашеними муралами старими будинками, торговельно-розважальними центрами і сучасними лофтами на місці колишніх фабрик і заводів, кінематографічною спадщиною і Лодзинською кіношколою та іншими контрастними спорудами і об’єктами, які створюють його неповторний вигляд і розповідають надзвичайно цікаву історію цього міста.

Подорож у Лодзь — це щонайменше вікенд нових вражень. Купити квитки можна на skyup.aero:

Правила в’їзду у Польщу станом на 20.09.21

Для в’їзду без вимоги дотримання карантину необхідно мати один з документів:

  • підтвердження про повний курс вакцинації англійською або польською мовою однією із зареєстрованих в ЄС вакцин: Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson. Курс вакцинації має бути завершений щонайменше за 14 днів до подорожі, рахуючи від наступного після отримання останнього щеплення дня
  • підтвердження про захворювання на Covid-19, що відбулося щонайменше за півроку до подорожі

Дані вимоги не розповсюджуються на дітей до 12 років, які подорожують у супроводі вакцинованих дорослих.

Всі інші мандрівники, які не відповідають викладеним вище вимогам та не відносяться до категорій винятків, після в’їзду у Польщу підлягають 10-денному карантину. Тривалість карантину може бути скорочена у разі отримання негативного тесту (методом ПЛР чи антиген-тест) на Covid-19, зробленого не раніше ніж мине 7 днів, починаючи з наступного після перетину кордону Польщі дня.

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку у країні на сайті Міністерства закордонних справ України або на урядовому порталі Польщі напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: