fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пришибський елеватор збільшив темпи заготівлі в 2 рази

13/ 10/ 2021
  Станом на 12.10.2021 сезону 2021/2022 слід відзначити збільшення темпів заготівлі на Пришибському елеваторі компанії G. R. Agro. На сьогоднішній день заготовлено 85 тис. тонн зернових і олійних культур. Заявлена ємність зберігання на елеваторі - 126 480 тонн. Оборот такого великого елеватора на сьогодні становить 67% від загального обсягу зберігання. Даний показник перевищує результати минулого сезону більш, ніж в 2 рази. На 12.10.2020 на елеватор було прийнято близько 40 тис. тонн зернових і олійних культур. Збільшенню обсягу прийнятого зерна елеватором в нинішньому році сприяли зростання врожайності всіх видів культур в регіоні, а також спеціальні програми для сільгоспвиробників. Особливо програма Безкоштовного зберігання на весь МР і Агробізнес на дисплеї, а також більш найвищий кредит довіри в новому сезоні серед аграріїв за підсумками роботи минулого року з елеватором компанії G.R. Agro в новому регіоні.

Станом на 12.10.2021 сезону 2021/2022 слід відзначити збільшення темпів заготівлі на Пришибському елеваторі компанії G. R. Agro.

На сьогоднішній день заготовлено 85 тис. тонн зернових і олійних культур. Заявлена ємність зберігання на елеваторі – 126 480 тонн. Оборот такого великого елеватора на сьогодні становить 67% від загального обсягу зберігання.

Даний показник перевищує результати минулого сезону більш, ніж в 2 рази.

На 12.10.2020 на елеватор було прийнято близько 40 тис. тонн зернових і олійних культур.

Збільшенню обсягу прийнятого зерна елеватором в нинішньому році сприяли зростання врожайності всіх видів культур в регіоні, а також спеціальні програми для сільгоспвиробників. Особливо програма “Безкоштовного зберігання” на весь МР і “Агробізнес на дисплеї”, а також більш найвищий кредит довіри в новому сезоні серед аграріїв за підсумками роботи минулого року з елеватором компанії G.R. Agro в новому регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: