fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт декарбонізації для заміни газового опалення на заводі AHT у Роттенманні

01/ 12/ 2023
  Компанія AHT Cooling Systems є провідним постачальником екологічно чистих систем глибокої заморозки та ідеальним партнером для роздрібних продавців і виробників харчових продуктів. Для свого заводу в Роттенманні (Rottenmann) компанія Daikin реалізувала проєкт промислового теплового насосу, завдяки якому було замінено газове опалення і підтримано прагнення компанії AHT зменшити викиди вуглецю на своїх підприємствах. Встановлене обладнання 4 чиллера  EWYT-B (https://leacond.com.ua/daikin/chileri/ewyt-b-xs-xl.html) 2 чиллера  EWWH-VZ (https://leacond.com.ua/daikin/chileri/ewwh-vzxs.html) Загальна потужність: 2500 кВт  Про проєкт Для цього проєкту компанії Daikin довелося розробити ефективне, інтелектуальне та стійке рішення для систем теплових насосів, здатне забезпечити стале, гнучке, енергозберігаюче та надійне рішення для покриття цілорічних потреб AHT в опаленні. Комплексне портфоліо промислових теплових насосів Daikin задовольнив всі вимоги замовника, включаючи повну сумісність з існуючою фотоелектричною системою в якості джерела електроенергії. Рішення складається з каскаду теплових насосів загальною встановленою тепловою потужністю 1200 кВт для опалення виробничого приміщення, офісної будівлі та гарячого водопостачання. Крім того, у майбутньому планується встановлення додаткового теплового насосу потужністю 500 кВт.    Детальніше про запропоноване рішення  Обсяг проєкту включав поставку та монтаж усіх теплових насосів Daikin, шеф-монтаж під час інсталяції, роботи по введенню в експлуатацію, випробування та функціональні перевірки, а також договір на технічне обслуговування. Взявши до уваги всі вимоги, компанія Daikin розробила рішення, що складається з чотирьох теплових насосів Daikin з повітряним охолодженням, на холодоагенті R-32, в якості джерела енергії для двох теплових насосів типу «вода-вода» EWWH-VZ, на холодоагенті R-1234ze, забезпечуючи експлуатацію протягом всього року з обігріву виробничих потужностей AHT і виробництво гарячої води температурою до +73°C. Енергетичний контур з температурним рівнем від 15°C до 20°C забезпечує максимальну ефективність системи опалення. https://www.youtube.com/embed/57qKV08J1l8 Джерело : https://www.daikinapplied.eu/news-center/a-decarbonization-project-for-a-gas-boiler-replacement-at-the-factory-of-aht-rottenmann/

Компанія AHT Cooling Systems є провідним постачальником екологічно чистих систем глибокої заморозки та ідеальним партнером для роздрібних продавців і виробників харчових продуктів. Для свого заводу в Роттенманні (Rottenmann) компанія Daikin реалізувала проєкт промислового теплового насосу, завдяки якому було замінено газове опалення і підтримано прагнення компанії AHT зменшити викиди вуглецю на своїх підприємствах.

Встановлене обладнання

4 чиллера  EWYT-B (https://leacond.com.ua/daikin/chileri/ewyt-b-xs-xl.html)

2 чиллера  EWWH-VZ (https://leacond.com.ua/daikin/chileri/ewwh-vzxs.html)

Загальна потужність: 2500 кВт 

Про проєкт

Для цього проєкту компанії Daikin довелося розробити ефективне, інтелектуальне та стійке рішення для систем теплових насосів, здатне забезпечити стале, гнучке, енергозберігаюче та надійне рішення для покриття цілорічних потреб AHT в опаленні. Комплексне портфоліо промислових теплових насосів Daikin задовольнив всі вимоги замовника, включаючи повну сумісність з існуючою фотоелектричною системою в якості джерела електроенергії.

Рішення складається з каскаду теплових насосів загальною встановленою тепловою потужністю 1200 кВт для опалення виробничого приміщення, офісної будівлі та гарячого водопостачання. Крім того, у майбутньому планується встановлення додаткового теплового насосу потужністю 500 кВт.   

Детальніше про запропоноване рішення 

Обсяг проєкту включав поставку та монтаж усіх теплових насосів Daikin, шеф-монтаж під час інсталяції, роботи по введенню в експлуатацію, випробування та функціональні перевірки, а також договір на технічне обслуговування.

Взявши до уваги всі вимоги, компанія Daikin розробила рішення, що складається з чотирьох теплових насосів Daikin з повітряним охолодженням, на холодоагенті R-32, в якості джерела енергії для двох теплових насосів типу «вода-вода» EWWH-VZ, на холодоагенті R-1234ze, забезпечуючи експлуатацію протягом всього року з обігріву виробничих потужностей AHT і виробництво гарячої води температурою до +73°C. Енергетичний контур з температурним рівнем від 15°C до 20°C забезпечує максимальну ефективність системи опалення.

Джерело : https://www.daikinapplied.eu/news-center/a-decarbonization-project-for-a-gas-boiler-replacement-at-the-factory-of-aht-rottenmann/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: