fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Протидія інформаційному рейдерству та нестандартні підходи до вирішення проблеми

24/ 09/ 2018
    24 вересня офіс Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі провів спільне засідання Правового комітету та Комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації на тему «Протидія інформаційному рейдерству та нестандартні підходи до вирішення проблеми». Зустріч, ініційована Конкорд Банком, мала на меті об’єднати представників бізнес-спільноти регіону для обговорення та обміну досвідом, щодо того, як бізнес правовими методами може протидіяти нечесним діям з боку окремих людей та організацій, які навмисно розповсюджують неправдиву інформацію, зокрема шляхом організації мітингів, поширення інформації у ЗМІ та соціальних мережах тощо, що несе шкоду репутації компаній. Модератором заходу виступив Юрій Задоя, перший заступник голови правління Конкорд Банку, який у своїй промові зазначив наступне: «В рамках даної зустрічі ми хотіли б поділитися своїм досвідом протидії інформаційному рейдерству та заручитися підтримкою органів влади, щоб разом активно працювати та розвивати бізнес у нашому регіоні». Голова комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі Ольга Зеніна підкреслила, що: «В даній ситуації ми повинні діяти грамотно, обговорити наші подальші кроки та напрацювати карту дій у протистоянні спланованим піар-акціям». Учасники засідання також отримали корисні поради від професійних юристів ЮА «Абсолют» про алгоритми правового захисту, які можна застосувати в подібних ситуаціях. Варто відзначити, що у заході активну участь взяли представники місцевих органів влади: пані Оксана Томчук, в.о. начальника Головного управління ДФС в Дніпропетровській області; пан Володимир Богоніс, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області; пан Андрій Калюжний, начальник Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області; пані Алла Кефель, начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації; та пан В’ячеслав Єднак, заступник начальника відділу в Прокуратурі Дніпропетровської області. Щиро дякуємо їм за підтримку та цінні коментарі щодо наявних у бізнесу механізмів захисту в рамках діючого законодавства від недобросовісних інформаційних атак. Також хочемо висловити подяку Конкорд Банку за ініціативу та організаційну допомогу; голові комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі Ользі Зеніній за змістовну інформацію; та ЮА «Абсолют» за корисні юридичні поради.
01/

 

24 вересня офіс Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі провів спільне засідання Правового комітету та Комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації на тему «Протидія інформаційному рейдерству та нестандартні підходи до вирішення проблеми».

Зустріч, ініційована Конкорд Банком, мала на меті об’єднати представників бізнес-спільноти регіону для обговорення та обміну досвідом, щодо того, як бізнес правовими методами може протидіяти нечесним діям з боку окремих людей та організацій, які навмисно розповсюджують неправдиву інформацію, зокрема шляхом організації мітингів, поширення інформації у ЗМІ та соціальних мережах тощо, що несе шкоду репутації компаній.

Модератором заходу виступив Юрій Задоя, перший заступник голови правління Конкорд Банку, який у своїй промові зазначив наступне: «В рамках даної зустрічі ми хотіли б поділитися своїм досвідом протидії інформаційному рейдерству та заручитися підтримкою органів влади, щоб разом активно працювати та розвивати бізнес у нашому регіоні».

Голова комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі Ольга Зеніна підкреслила, що: «В даній ситуації ми повинні діяти грамотно, обговорити наші подальші кроки та напрацювати карту дій у протистоянні спланованим піар-акціям». Учасники засідання також отримали корисні поради від професійних юристів ЮА «Абсолют» про алгоритми правового захисту, які можна застосувати в подібних ситуаціях.

Варто відзначити, що у заході активну участь взяли представники місцевих органів влади: пані Оксана Томчук, в.о. начальника Головного управління ДФС в Дніпропетровській області; пан Володимир Богоніс, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області; пан Андрій Калюжний, начальник Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області; пані Алла Кефель, начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації; та пан В’ячеслав Єднак, заступник начальника відділу в Прокуратурі Дніпропетровської області. Щиро дякуємо їм за підтримку та цінні коментарі щодо наявних у бізнесу механізмів захисту в рамках діючого законодавства від недобросовісних інформаційних атак.

Також хочемо висловити подяку Конкорд Банку за ініціативу та організаційну допомогу; голові комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі Ользі Зеніній за змістовну інформацію; та ЮА «Абсолют» за корисні юридичні поради.

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: