fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Процедуру діяльності органів державної влади та їх посадових осіб може бути покращено вже в цей четвер

22/ 09/ 2021
  Вже в цей четвер, 23 вересня, Верховна Рада України має розглянути у другому читанні Проєкт Закону «Про адміністративну процедуру» №3475. Даний законопроєкт встановлює принципи, якими мають керуватись адміністративні органи у своїй роботі з бізнесом та громадянами, а саме: верховенство права, рівність перед законом, неупередженість державного органу, відкритість, своєчасність та ефективність. Окрім цього, Проєкт Закону №3475 пропонує визначити статус адміністративного органу, а також склад та статус учасників адміністративного провадження, їх права та обов’язки, тощо. Ще однією з новацій Проєкту Закону №3475 є врегулювання механізму правонаступництва адміністративних органів, що є надзвичайно важливим як для бізнесу, так і для громадян, які отримують ті чи інші адміністративні послуги. Європейська Бізнес Асоціація завжди підтримувала необхідність покращення процедур діяльності органів державної влади та їх посадових осіб, а також звертала увагу на важливість посилення захисту прав і законних інтересів бізнесу у відносинах із державою. Більше того, Асоціація вже надіслала офіційні листи підтримки прийняття Проєкту Закону №3475 на ім’я Голови Верховної Раду України Дмитра Разумкова, а також Голови профільного Парламентського комітету Андрія Клочка щодо важливості прийняття даного законопроєкту. Тож, сподіваємося, що позиція бізнесу буде почута, а народні обранці незабаром приймуть законопроєкт «Про адміністративну процедуру» №3475 в другому читанні та в цілому.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Вже в цей четвер, 23 вересня, Верховна Рада України має розглянути у другому читанні Проєкт Закону «Про адміністративну процедуру» №3475.

Даний законопроєкт встановлює принципи, якими мають керуватись адміністративні органи у своїй роботі з бізнесом та громадянами, а саме: верховенство права, рівність перед законом, неупередженість державного органу, відкритість, своєчасність та ефективність.

Окрім цього, Проєкт Закону №3475 пропонує визначити статус адміністративного органу, а також склад та статус учасників адміністративного провадження, їх права та обов’язки, тощо. Ще однією з новацій Проєкту Закону №3475 є врегулювання механізму правонаступництва адміністративних органів, що є надзвичайно важливим як для бізнесу, так і для громадян, які отримують ті чи інші адміністративні послуги.

Європейська Бізнес Асоціація завжди підтримувала необхідність покращення процедур діяльності органів державної влади та їх посадових осіб, а також звертала увагу на важливість посилення захисту прав і законних інтересів бізнесу у відносинах із державою.

Більше того, Асоціація вже надіслала офіційні листи підтримки прийняття Проєкту Закону №3475 на ім’я Голови Верховної Раду України Дмитра Разумкова, а також Голови профільного Парламентського комітету Андрія Клочка щодо важливості прийняття даного законопроєкту.

Тож, сподіваємося, що позиція бізнесу буде почута, а народні обранці незабаром приймуть законопроєкт «Про адміністративну процедуру» №3475 в другому читанні та в цілому.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: