fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Прорив у “чоловічій” сфері: половина працівників у міжнародній фінансовій компанії Payoneer — жінки

21/ 09/ 2021
  Загальна кількість жінок у менеджменті міжнародної фінансової компанії Payoneer — 44%. Зокрема Керен Леві, яка стала президенткою компанії та була відзначена PaymentsSource як одна з найвпливовіших жінок у сфері платежів 2021 року. Головна операційна директорка Payoneer, Керен Леві стала президенткою компанії. На новій посаді вона зосередиться на розширенні глобального профілю Payoneer. Вона також продовжуватиме очолювати одну з найновіших та найдинамічніших бізнес-ліній Payoneer — Merchant Services. Нещодавно Керен була відзначена PaymentsSource як одна з найвпливовіших жінок у сфері платежів 2021 року. Водночас до Ради директорів Payoneer приєдналась Памела Х. Петслі, яка виконуватиме обов’язки голови Комітету з аудиту та буде членом Комітету з корпоративного управління. Вона також працює в правліннях Texas Instruments Inc., Keurig Dr Pepper Inc., Hilton Grand Vacations Inc. та ACI Worldwide, Inc. «Те, що такі високі посади обіймають жінки, — не дивина для Payoneer, адже ми із самого початку дотримуємося політики рівних можливостей для всіх. Як результат, 50% наших працівників у всьому світі — жінки. Більш того, кількість жінок у менеджменті Payoneer, тобто це директори й вищі посади, — 44%. Для порівняння, середній показник по ринку фінансових послуг, який традиційно вважається “чоловічим”, — 22%, тобто удвічі менше*. Серед 8 найвищих керівників в Payoneer 3 жінки. Такі результати ще раз доводять — ми можемо змінювати світ, якщо поставити це собі за мету», — зазначив Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі. *за даними дослідження Deloitte Про Payoneer Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці. З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart. Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Загальна кількість жінок у менеджменті міжнародної фінансової компанії Payoneer — 44%. Зокрема Керен Леві, яка стала президенткою компанії та була відзначена PaymentsSource як одна з найвпливовіших жінок у сфері платежів 2021 року.

Головна операційна директорка Payoneer, Керен Леві стала президенткою компанії. На новій посаді вона зосередиться на розширенні глобального профілю Payoneer. Вона також продовжуватиме очолювати одну з найновіших та найдинамічніших бізнес-ліній Payoneer — Merchant Services. Нещодавно Керен була відзначена PaymentsSource як одна з найвпливовіших жінок у сфері платежів 2021 року.

Водночас до Ради директорів Payoneer приєдналась Памела Х. Петслі, яка виконуватиме обов’язки голови Комітету з аудиту та буде членом Комітету з корпоративного управління. Вона також працює в правліннях Texas Instruments Inc., Keurig Dr Pepper Inc., Hilton Grand Vacations Inc. та ACI Worldwide, Inc.

«Те, що такі високі посади обіймають жінки, — не дивина для Payoneer, адже ми із самого початку дотримуємося політики рівних можливостей для всіх. Як результат, 50% наших працівників у всьому світі — жінки. Більш того, кількість жінок у менеджменті Payoneer, тобто це директори й вищі посади, — 44%. Для порівняння, середній показник по ринку фінансових послуг, який традиційно вважається “чоловічим”, — 22%, тобто удвічі менше*. Серед 8 найвищих керівників в Payoneer 3 жінки. Такі результати ще раз доводять — ми можемо змінювати світ, якщо поставити це собі за мету», — зазначив Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.

*за даними дослідження Deloitte

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: