fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма відновлення територій, постраждалих внаслідок бойових дій

17/ 05/ 2022
  Автор: Костянтин Гиров, партнер Dynasty Law & Investment За даними моніторингу Мінрегіону України з 24 лютого 2022р., внаслідок повномасштабної агресії Росії, українські міста та інфраструктура були серйозно пошкоджені (зруйновано вже понад 18 тис. об’єктів інфраструктури, з-поміж яких, зокрема підприємства, лікарні, навчальні заклади, приватні будинки, автодороги, головні колії та залізничні мости). Тож сьогодні, нашій країні, як ніколи потрібен розвиток та розбудова. Зважаючи на це, Верховною Радою України вже прийнято проект Закону №7282 від 13 квітня 2022р., яким внесено зміни до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівнoї діяльності. Положеннями цього Закону: ✅ запроваджується новий особливий тип містобудівнoї програми під назвою «Програма комплексного відновлення населеного пункту/теритoрії», який визначатиме заходи щодо забезпечення відновлення населених пунктів/теритoрій, постраждалих внаслідок ворожих обстрілів та бомбардувань. ✅ визначаються нормативні процедури розміщення споруд, а також їх комплексів, тимчасового призначення та встановити законодавчі положення щодо нового будівництва та реконструкції будівель, призначених для тимчасового проживання осіб, постраждалих внаслідок бойових дій, а також розміщення виробничих потужностей підприємств на нові виробничі майданчики, переміщених внаслідок ворожих дій окупантів. ✅ створюються законодавчі передумови для вдосконалення процедури обстеження об’єктів (майна), пошкоджених, знищених чи втрачених внаслідок збройної агресій російських військ, а також для встановлення особливостей розроблення, затвердження, реєстрації та внесення змін до будівельних норм, набуття їх чинності та визнання їх такими, що втратили чинність або такими, що не застосовуються під час дії Указу Президента України №64/2022 від 24 лютого 2022р. Підсумовуючи, можна наголосити на тому, що прийняття цього Закону дозволить здійснити заходи комплексного відновлення населених пунктів, що постраждали від ворожих обстрілів та бомбардувань, зокрема в частині забезпечення громадян України, котрі втратили житло, належними умовами для існування.

Автор: Костянтин Гиров, партнер Dynasty Law & Investment

За даними моніторингу Мінрегіону України з 24 лютого 2022р., внаслідок повномасштабної агресії Росії, українські міста та інфраструктура були серйозно пошкоджені (зруйновано вже понад 18 тис. об’єктів інфраструктури, з-поміж яких, зокрема підприємства, лікарні, навчальні заклади, приватні будинки, автодороги, головні колії та залізничні мости). Тож сьогодні, нашій країні, як ніколи потрібен розвиток та розбудова.

Зважаючи на це, Верховною Радою України вже прийнято проект Закону №7282 від 13 квітня 2022р., яким внесено зміни до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівнoї діяльності.

Положеннями цього Закону:

✅ запроваджується новий особливий тип містобудівнoї програми під назвою «Програма комплексного відновлення населеного пункту/теритoрії», який визначатиме заходи щодо забезпечення відновлення населених пунктів/теритoрій, постраждалих внаслідок ворожих обстрілів та бомбардувань.

✅ визначаються нормативні процедури розміщення споруд, а також їх комплексів, тимчасового призначення та встановити законодавчі положення щодо нового будівництва та реконструкції будівель, призначених для тимчасового проживання осіб, постраждалих внаслідок бойових дій, а також розміщення виробничих потужностей підприємств на нові виробничі майданчики, переміщених внаслідок ворожих дій окупантів.

✅ створюються законодавчі передумови для вдосконалення процедури обстеження об’єктів (майна), пошкоджених, знищених чи втрачених внаслідок збройної агресій російських військ, а також для встановлення особливостей розроблення, затвердження, реєстрації та внесення змін до будівельних норм, набуття їх чинності та визнання їх такими, що втратили чинність або такими, що не застосовуються під час дії Указу Президента України №64/2022 від 24 лютого 2022р.

Підсумовуючи, можна наголосити на тому, що прийняття цього Закону дозволить здійснити заходи комплексного відновлення населених пунктів, що постраждали від ворожих обстрілів та бомбардувань, зокрема в частині забезпечення громадян України, котрі втратили житло, належними умовами для існування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: