fbpx

Програма розвитку з PR

02/ 11/ 2019
    Важко суперечити, що PR сьогодні є інструментом не тільки великих корпорацій, але й малого та середнього бізнесу. Сучасний PR – це ефективний інструмент маркетингової комунікації, що дозволяє не тільки встановити контакт з аудиторією, але й сформувати спільноту людей, які розділяють Ваші цінності; збудувати бренд та створити позитивний корпоративний імідж. Дякуємо чудовим тренерам: Денису Казвану, Михайлу Шуранову, Федору Крикуну, Вікторії Рубан, Оксані Лихожон та Юлії Петрик за яскраве проведення Програми розвитку з PR, професіоналізм у висвітленні проблемних аспектів матеріалу, цікавий інтерактивний контент, легку подачу інформації та бажання поділитися власним досвідом! Окрема подяка Lifecell, Укртелеком, Vodafone Ukraine, SODA Digital Advertising Group та MacPaw за приємну співпрацю!
01/

 

Важко суперечити, що PR сьогодні є інструментом не тільки великих корпорацій, але й малого та середнього бізнесу. Сучасний PR – це ефективний інструмент маркетингової комунікації, що дозволяє не тільки встановити контакт з аудиторією, але й сформувати спільноту людей, які розділяють Ваші цінності; збудувати бренд та створити позитивний “корпоративний імідж”.

Дякуємо чудовим тренерам: Денису Казвану, Михайлу Шуранову, Федору Крикуну, Вікторії Рубан, Оксані Лихожон та Юлії Петрик за яскраве проведення Програми розвитку з PR, професіоналізм у висвітленні проблемних аспектів матеріалу, цікавий інтерактивний контент, легку подачу інформації та бажання поділитися власним досвідом! Окрема подяка Lifecell, Укртелеком, Vodafone Ukraine, SODA Digital Advertising Group та MacPaw за приємну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: