fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з ефективного менеджменту

23/ 04/ 2018
  Управління людьми є досить широким поняттям, яке охоплює знання про те, як правильно управляти людьми на роботі, на виробництві, в певному підрозділі, в масштабах корпорацій, у відносинах між колегами та партнерами по бізнесу. Дякуємо Світлані Григорович за яскраву інтерактивну насиченість програми Development Programme on Effective People Management, професіоналізм, захоплюючий контент та особливу подачу матеріалу, яка надихнула учасників на творчу залученість у завдання та створила атмосферу командної роботи!

Управління людьми є досить широким поняттям, яке охоплює знання про те, як правильно управляти людьми на роботі, на виробництві, в певному підрозділі, в масштабах корпорацій, у відносинах між колегами та партнерами по бізнесу.

Дякуємо Світлані Григорович за яскраву інтерактивну насиченість програми Development Programme on Effective People Management, професіоналізм, захоплюючий контент та особливу подачу матеріалу, яка надихнула учасників на творчу залученість у завдання та створила атмосферу командної роботи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: