fbpx

Програма розвитку з дизайн-мислення

08/ 11/ 2019
    Вміння творчо підходити до вирішення питань, систематизація та правильна обробка інформації – одні з найважливіших навичок сучасної людини. Метод дизайн-мислення – є однією з світових методик для створення інновацій. Це процес являє собою і напрям думок та світогляд, який дозволяє людині вірити, що вона здатна робити зміни та створювати інновації. Дякуємо чарівним Катерині Коваленко та Наталії Волковій за інтерактивну насичену Програму розвитку з дизайн-мислення, професіоналізм, легкість подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями! Окрема подяка Die Kulturträger за приємну співпрацю!
01/

 

Вміння творчо підходити до вирішення питань, систематизація та правильна обробка інформації – одні з найважливіших навичок сучасної людини. Метод дизайн-мислення – є однією з світових методик для створення інновацій. Це процес являє собою і напрям думок та світогляд, який дозволяє людині вірити, що вона здатна робити зміни та створювати інновації.

Дякуємо чарівним Катерині Коваленко та Наталії Волковій за інтерактивну насичену Програму розвитку з дизайн-мислення, професіоналізм, легкість подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями! Окрема подяка Die Kulturträger за приємну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: